Reklama

Reklama

Hanna Gucwińska trafiła do szpitala. Może mieć zapalenie płuc

Hanna Gucwińska trafiła do szpitala. Według lokalnych mediów, kobieta ma zapalenie płuc. W minioną środę zmarł jej mąż Antoni Gucwiński, którego pogrzeb miał się odbyć w piątek. Na prośbę rodziny termin przesunięto na okres poświąteczny.

Portal wroclaw.nasze.miasto.pl poinformował we wtorek, że Hanna Gucwińska trafiła w poniedziałek do wojewódzkiego specjalistycznego szpitala przy ul. Koszarowej, gdzie stwierdzono u niej zapalenie płuc i poddano tlenoterapii. Jest przytomna i jej stan nie jest ciężki - podał portal.

Źródłem informacji jest przyjaciółka Hanny Gucwińskiej - Anna Kluz.

Przesunięto termin pogrzebu Antoniego Gucwińskiego

We wtorek rano wrocławski magistrat, który organizuje pogrzeb Antoniego Gucwińskiego w Alei Zasłużonych na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu, przekazał informację, że na prośbę rodziny przesunięto termin pogrzebu na okres poświąteczny.

Reklama

Antoni Gucwiński miał 89 lat, był legendarnym, wieloletnim dyrektorem ogrodu zoologicznego we Wrocławiu i popularyzatorem przyrody. Państwo Gucwińscy przez kilkadziesiąt lat prowadzili popularny program telewizyjny "Z kamerą wśród zwierząt".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy