Reklama

Reklama

Góra. Nieoficjalnie: Zamordował rodziców i zgłosił się na policję

Jak podaje RMF FM, w miejscowości Góra (woj. dolnośląskie) syn miał zabić rodziców. W rozmowie z Interią policja oficjalnie potwierdza jedynie, że "w Górze miało miejsce zdarzenie o charakterze kryminalnym".

Podkom. Ariel Bujak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Górze potwierdził Interii jedynie, że tą "kryminalną sprawą" zajmuje się prokuratura rejonowa w Głogowie, która nie udziela informacji na ten temat. - W przyszłym tygodniu będziemy informować w komunikatach - powiedziała Interii prok. Katarzyna Kasperczak.

RMF FM donosi, że około godz. 2:00 nad ranem na policję miał się zgłosić 28-latek i poinformować, mundurowych, że zamordował swoich rodziców w mieszkaniu przy ul. Podwale.

Ofiary miały mieć "podcięte gardła i rany kłute pleców".

Reklama

Sprawę komentuje prokurator okręgowy w Legionowie, który podał , iż "w mieszkaniu wciąż wykonywane są czynności sprawie tego zdarzenia". - Na miejscu przeprowadzone są oględziny oraz zabezpieczane są ślady - podał Sebastian Kluczyński z prokuratury w Legnicy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy