Reklama

Reklama

Duża impreza w Karpaczu. Policja ostrzega przed utrudnieniami w ruchu

Od dziś do soboty potrwa w Karpaczu zlot motocyklistów w ramach Polish Bike Week. Policja informuje o utrudnieniach w ruchu, które mogą wystąpić w związku z wydarzeniem.

Polish Bike Week w Karpaczu

Polish Bike Week trwa od 4 do 6 sierpnia. To jedno z największych spotkań miłośników motocykli na Dolnym Śląsku. W trzydniowej imprezie uczestniczyć będzie kilka tysięcy fanów jednośladów, a Karpacz zamieni się w miasteczko motocyklowe.

Podczas imprezy odbędą się liczne koncerty, pokazy i parady. Jak podaje jeleniogórska policja, w związku z wydarzeniem mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Karpacz: Gdzie będą utrudnienia w ruchu?

6 sierpnia w godzinach od 15:30 do 17:00 obędzie się parada motocykli. Wtedy to utrudnienia w ruchu mogą wystąpić na głównym ciągu komunikacyjnym - wzdłuż ul. Olimpijskiej, Konstytucji 3 Maja, Obrońców Pokoju, Karkonoskiej. Objazd został wyznaczony przez ul. Myśliwską i Kolejową.

Ponadto od 5 sierpnia od godziny 10:00 do 6 sierpnia do godziny 23:50 w związku z Polish Bike Week nieprzejezdna będzie ul. Obrońców Pokoju na odcinku od Komisariatu Policji w Karpaczu do ul. Skalnej - Wilczej. Objazd został wyznaczony przez ul. Konstytucji 3 Maja.

Reklama

Czytaj też: Najtrudniejszy remont w Krakowie. Koszmar dla kierowców i mieszkańców zacznie się już niedługo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy