Reklama

Reklama

Dolnośląskie: Tragiczny finał poszukiwań 17-latka

Tragiczny finał poszukiwań 17-latka nad zalewem w Sulistrowicach pod Wrocławiem (woj. dolnośląskie). W czwartek nurkowie znaleźli ciało nastolatka w wodzie - informuje "Gazeta Wrocławska".

Poszukiwania 17-letniego Wojtka trwały od soboty, 13 lipca. Tego dnia nastolatek około godz. 16.00-17.00 wszedł do zalewu w Sulistrowicach na Dolnym Śląsku. Przebywał tam razem z innymi osobami, które widziały, jak wchodzi do wody i znika pod powierzchnią. Na brzegu policja znalazła jego ubranie, telefon komórkowy oraz dokumenty tożsamości.

Reklama

Jak informuje "Gazeta Wrocławska", chłopaka od kilku dni szukali policjanci, strażacy, członkowie WOPR, lokalni mieszkańcy, płetwonurkowie i psy tropiące. Z użyciem sonarów kilkakrotnie sprawdzano dno zbiornika wodnego. Pomimo to nie natrafiono na żaden ślad.

W czwartek na miejsce przybyła Grupa Specjalna Płetwonurków RP z Katowic - podaje "Gazeta Wrocławska". Ciało 17-latka zlokalizowano na dnie zbiornika nad ranem, a około godz. 10.00 wyciągnięto je w wody.

Według wstępnych ustaleń, przyczyną zgonu nastolatka było utonięcie.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne