Reklama

Reklama

Dolnośląskie: Śmiertelny wypadek w okolicy Chocianowa. Kradzionym autem potrącił robotnika

Po godzinie 12 w poniedziałek, na drodze wojewódzkiej nr 331 (wyjazd na Chocianów, woj. dolnośląskie), kierowca audi Q7 śmiertelnie potrącił pracownika kierującego ruchem drogowym. Policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy i prosi o pomoc w znalezieniu mężczyzny. Mundurowi ustalili, że auto, którym się poruszał, pochodzi z kradzieży dokonanej na obszarze Niemiec.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 12 na drodze wojewódzkiej nr 331 (wyjazd na Chocianów). 

Kierujący audi Q7, podczas wyprzedzania kierującego maszyną do rekultywacji poboczy drogowych, zjechał na lewą część jezdni, gdzie potrącił pieszego - pracownika kierującego ruchem drogowym w związku z prowadzonymi robotami drogowymi.

Uderzył w drzewo i uciekł

Sprawca uderzył audi w przydrożne drzewo, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. W trakcie prowadzonych w tej sprawie działań polkowiccy policjanci ustalili, że pojazd, którym poruszał się mężczyzna, pochodzi z kradzieży na terenie Niemiec.

Reklama

Opublikowano portret pamięciowy sprawcy.  

"Osoby, które rozpoznają tego człowieka, bądź posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bądź miejsca przebywania, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach pod nr tel. 47 874 72 00 (całodobowo), bądź pod nr alarmowym 112 (również całodobowo)" - czytamy w komunikacie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje