Reklama

Reklama

Dolnośląskie: Policja odnalazła 14-latkę. Zatrzymano mężczyznę

Policja odnalazła 14-letnią Roksanę z Bielska Podlaskiego, która zaginęła w poniedziałek (7 września), po tym, gdy rano wyszła do szkoły. Dziewczynka została odnaleziona w pustostanie w okolicach Bolesławca na Dolnym Śląsku. W sprawie zatrzymano jedną osobę.

14-latka wyszła w poniedziałek rano z domu do szkoły i od tego czasu nie było z nią kontaktu.

Z ustaleń policji wynika, że dziewczyna pojechała pociągiem do Bolesławca, gdzie na stacji spotkała się z nieznanym mężczyzną. Policja w piątek opublikowała jego wizerunek, gdyż podejrzewała, że mężczyzna może mieć związek z zaginięciem 14-letniej Roksany.

Jak powiedziała w sobotę rano oficer prasowa KPP w Bolesławcu asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska, dziewczynka została odnaleziona po północy w wyniku poszukiwań policjantów z Bolesławca i Lwówka Śląskiego.

Reklama

"14-latkę odnaleziono w pustostanie na terenie kompleksu leśnego w powiecie lwóweckim. Jest cała i zdrowa" - przekazała policjantka.

Kublik-Rościszewska dodała, że w sprawie została zatrzymana jedna osoba w celu wyjaśnienia okoliczności. Jak podaje "Lwówek na sygnale" jest to poszukiwany w związku z zaginięciem 14-latki mężczyzna.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje