Reklama

Reklama

Dolnośląskie: Policja odnalazła 14-latkę. Zatrzymano mężczyznę

Policja odnalazła 14-letnią Roksanę z Bielska Podlaskiego, która zaginęła w poniedziałek (7 września), po tym, gdy rano wyszła do szkoły. Dziewczynka została odnaleziona w pustostanie w okolicach Bolesławca na Dolnym Śląsku. W sprawie zatrzymano jedną osobę.

14-latka wyszła w poniedziałek rano z domu do szkoły i od tego czasu nie było z nią kontaktu.

Z ustaleń policji wynika, że dziewczyna pojechała pociągiem do Bolesławca, gdzie na stacji spotkała się z nieznanym mężczyzną. Policja w piątek opublikowała jego wizerunek, gdyż podejrzewała, że mężczyzna może mieć związek z zaginięciem 14-letniej Roksany.

Jak powiedziała w sobotę rano oficer prasowa KPP w Bolesławcu asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska, dziewczynka została odnaleziona po północy w wyniku poszukiwań policjantów z Bolesławca i Lwówka Śląskiego.

Reklama

"14-latkę odnaleziono w pustostanie na terenie kompleksu leśnego w powiecie lwóweckim. Jest cała i zdrowa" - przekazała policjantka.

Kublik-Rościszewska dodała, że w sprawie została zatrzymana jedna osoba w celu wyjaśnienia okoliczności. Jak podaje "Lwówek na sygnale" jest to poszukiwany w związku z zaginięciem 14-latki mężczyzna.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy