Reklama

Reklama

Dolnośląskie: Nagi mężczyzna przed fabryką LG. Tak żegnał się z pracą

W środę wieczorem nagi mężczyzna przeszedł ulicami pomiędzy halami LG w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem. Mężczyzna, stojąc przed wjazdem do fabryki, pokazywał w kierunku hal środkowe palce obu dłoni. W ten sposób żegnał się z byłym pracodawcą. Za pośrednictwem świadka do sieci trafiło nagranie ze zdarzenia.

Reklama

Według "Gazety Wrocławskiej" pracownicy fabryki podkreślają, że to nie pierwszy raz, kiedy w samej fabryce lub na zewnątrz ludzie biegają nago. Jak twierdzą pracownicy w rozmowie z gazetą, mają być to Koreańczycy, dotknięci frustracją z powodu ciężkiej pracy, braku snu i samotności. 

Reklama

Władze LG Chem potwierdziły, że doszło do takiego zdarzenia, ale równocześnie podkreśliły, że nie był to Koreańczyk. - To pracownik firmy outsourcingowej, obywatel Ukrainy, prawdopodobnie wypił alkohol i dlatego pojawił się w takim stanie - wyjaśnia w rozmowie z gazetą jeden z menedżerów spółki LG Energy Solution (dawne LG Chem). Jak podaje "Gazeta Wrocławska", mężczyzna, który obnażył się przed fabryką, rzeczywiście mógł mieć powód do frustracji.

- W momencie zdarzenia mężczyzna ten nie był już pracownikiem tej firmy - poinformowała Monika Banyś, rzeczniczka Personnel Service, firmy, która pośredniczy w zatrudnianiu pracowników, głównie Ukraińców, w LG Chem. Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy