Reklama

Reklama

Wielka Loteria Biedronki. Gdzie sprawdzić wyniki? Kto może wziąć udział?

Już dziś poznamy pierwszych zwycięzców w Wielkiej Loterii Biedronki. Komu przypadnie w udziale 500 tys. zł na zakup mieszkania lub domu? Na tę informację musimy jeszcze trochę poczekać. Ale już teraz odpowiadamy na dręczące wielu internautów pytania: kto może wziąć udział w loterii Biedronki? Oraz jakie przewidziano nagrody?

Loteria Biedronki trwa już od 7 lutego. W tym tygodniu, a dokładnie wczoraj, czyli 15 lutego, odbyło się pierwsze losowanie nagród. Zwycięzców poznamy 16 lutego, w środę.

Kolejne losowania w ramach loterii Biedronki będą się odbywać co tydzień, we wtorek, aż do 16 kwietnia 2022 roku. Wyjątkiem będzie finałowe losowanie, które odbędzie się w środę.

Wielka Loteria Biedronki. Pierwsze wyniki

Gdzie będzie można poznać wyniki losowania i zwycięzców Wielkiej Loterii Biedronki? Po pierwsze, na stronie internetowej loterii Biedronki podając numer losu na paragonie. Po drugie, szczęśliwcy będą powiadamiane telefonicznie na numer przypisany do ich karty Moja Biedronka, nie później niż w ciągu trzech dni roboczych po losowaniu.

Reklama

Loteria Biedronki. Kto może wziąć udział?

W loterii Biedronki udział może wziąć każdy pełnoletni klient, który posiada kartę Moja Biedronka i spełni określone wymagania. Za każde wydane 99 zł w sklepie sieci można otrzymać jeden los.

Dodatkowo, aby wziąć udział w loterii, trzeba przed zakończeniem transakcji i wyborem formy płatności potwierdzić kasjerowi (lub w systemie kas samoobsługowych) chęć udziału w losowaniu.

Wielka Loteria Biedronki. Jakie nagrody można wygrać?

Pula nagród w Wielkiej Loterii Biedronki to prawie 28 milionów złotych. Sieć zaplanowała 50 nagród pieniężnych w kwocie 500 tysięcy złotych. Biedronka pokryje też koszty podatku od wygranej.

Nagrody mają konkretne przeznaczenie. Według zasad loterii Biedronki szczęśliwcy będą mogli przeznaczyć wygrane 500 tys. zł jedynie na zakup mieszkania lub domu, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Co jednak istotne, kwota 500 tysięcy złotych określa górną granicę finansowania zakupu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy