Reklama

Reklama

W miesiąc zarabia 44 mln. Kim jest Rafał Zaorski, "polski Elon Musk"?

Kim jest Rafał Zaorski? Nazywany polskim królem spekulantów czy też "polskim Elonem Muskiem" przedsiębiorca zasłynął już w 2015 roku, kiedy relacjonował na żywo, jak zarabia 1 mln złotych. W ostatnim czasie Rafał Zaorski zyskał jeszcze większą sławę, kupując najdroższy apartament w wieżowcu Złota 44 za niemal 23 mln. Sprawdzamy, kim jest Rafał Zaorski: wiek, żona, majątek, Instagram.

Kim jest Rafał Zaorski?

Rafał Zaorski to przedsiębiorca i spekulant giełdowy. Na warszawskiej giełdzie zaczął grać już jako 19-latek i choć słowo spekulant dla wielu ma negatywne znaczenie, Rafał Zaorski lubi tak o sobie mówić. Tym bardziej, że na spekulacjach dorabia się milionów. Głośno zrobiło się o nim w 2015 roku, kiedy relacjonował na żywo, jak zarabia milion złotych.

Rafał Zaorski na spekulacjach zarabia gigantyczne pieniądze. W ubiegłym miesiącu zarobił 44 mln zł na obstawieniu spadku kryptowalut. Wszystkim chwali się w mediach społecznościowych. Dzieli się także porażkami - w trakcie jednej z relacji na żywo stracił 2,5 mln zł. Kim jest Rafał Zaorski i co więcej wiadomo na temat multimilionera? 

Reklama

Zobacz także: Kryptowaluty. Celebryci zachęcali do inwestycji. Po krachu zamilkli

Rafał Zaorski - wiek

Rafał Zaorski ma 43 lata. Tak wynika z dostępnych informacji w Internecie, które informują, że Rafał Zaorski urodził się dokładnie 22 października 1978 roku. 

Rafał Zaorski - wykształcenie

Pomimo że Rafał Zaorski dzieli się informacjami na temat swoich transakcji, trudno znaleźć informacje związane z jego wykształceniem. Rafał Zaorski chwali sobie swoją prywatność, dlatego niewiele wiadomo na temat jego wykształcenia

Zobacz także: Uwaga na kryptowalutowych oszustów. Wykradli miliardy

Rafał Zaorski - kariera

Rafał Zaorski na początku kariery pracował w serwisie komputerowym oraz projektował strony internetowe. Swoje siły skoncentrował jednak na inwestowaniu i już jako 19-latek zaczął grać na warszawskiej giełdzie. Sam siebie nazywa inwestorem, spekulantem i przedsiębiorcą. Jest właścicielem grupy o nazwie TJS - Trading Jam Session.

Rafał Zaorski - Instagram

Rafał Zaorski na Instagramie prowadzi profil pod nazwą zaorski.rafal. Obserwuje go niemal 50 tysięcy użytkowników. 

Rafał Zaorski - żona i dzieci

Rafał Zaorski nie dzieli się swoim życiem prywatnym, nie porusza tematów związanych z rodziną, żoną i dziećmi, dlatego nie wiadomo, czy Rafał Zaorski ma żonę i dzieci.

Rafał Zaorski - mieszkanie

Nowe mieszkanie Rafała Zaorskiego w Warszawie, dzięki któremu zrobiło się o nim głośno, to najwyższy budynek mieszkalny w Polsce i całej Unii Europejskiej. Mieszkanie znajduje się w wieżowcu Złota 44, który ma 192 metry wysokości i 54 kondygnacji. Znajduje się w nim 287 mieszkań, a właścicielem jednego z nich jest Robert Lewandowski

Cena mieszkania Rafała Zaorskiego osiągnęła zawrotną sumę 47 708 zł/mkw. To oznacza, że trader za apartament zapłacił łącznie 22,9 mln zł. Lokal zajmuje całe piętro wieżowca, który od sześciu lat nierozerwalnie związany jest z krajobrazem Warszawy. Jak wynika z informacji przekazanych przez spółkę Złota 44, to najdroższy sprzedany w Polsce apartament na jednej kondygnacji, który ma 480 metrów kwadratowych.

Rafał Zaorski - majątek

Majątek Rafał Zaorskiego to również tajemnica. 9 maja 2022 pochwalił się na Twitterze, że zarobił 44 mln zł na obstawieniu spadku kryptowalut, jednak nie dzieli się informacją o swoim majątku. 

Zobacz także:

Bronisław Komorowski: Prawie płaczę, gdy robię zakupy

Ceny wakacji w górę. Nawet 50 proc. drożej, część Polaków zmienia plany

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy