Reklama

Reklama

USA: Szopy-zombie grasują w Ohio

​Policja z Youngstown w Ohio otrzymała kilkanaście zgłoszeń o "wyjątkowo dziwnie zachowujących się szopach". Podobne do zombie gryzonie stały na tylnych łapach, odsłaniały zęby a następnie wywracały się - pisze "Daily Mail".

Szopy nie reagowały na głośne hałasy i ruchy, które miały je odstraszyć.

Większość zgłoszeń policja otrzymywała w ciągu dnia, co było nietypowe, bo szopy mają skłonność do prowadzenia nocnego trybu życia. 

Według Departamentu Zasobów Naturalnych Ohio, nie wydaje się, żeby szopy miały wściekliznę, ale chorowały na nosówkę - wirusową chorobę, która dotyka nieszczepione psy, ale mogą także zapaść na nią kojoty, lisy czy skunksy. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy