Reklama

Reklama

Ukraina: Para połączona łańcuchem rozstała się po 123 dniach

Ukraińska para, która od walentynek była połączona łańcuchem, rozstała się. Ołeksandr Kudlay i Wiktorija Pustovitova podjęli decyzję o rozcięciu łańcucha po 123 dniach "eksperymentu".

Para z Charkowa - Ołeksandr i Wiktorija - skuła ręce łańcuchem 14 lutego, by sprawdzić, jak silny jest ich związek i ustanowić rekord - co najmniej krajowy - napisał portal Suspilne.

- Jako że często się kłócimy i próbujemy oddalić się od tej drugiej osoby, teraz będzie to niemożliwe. Czas potrzebny na rozcięcie łańcucha w przypływie złości wystarczy, byśmy ochłonęli - mówił wtedy Ołeksandr.

Niestety związek nie przetrwał próby. Mężczyzna powiedział serwisowi Suspilne, że "relacje znalazły się w patowej sytuacji".

"Taka miłość mi nie podpasowała"

W czwartek byłym zakochanym dano 30 sekund na ponowne przemyślenie decyzji, a następnie łańcuch rozcięto w obecności eksperta Księgi Rekordów Ukrainy. Suspilne pisze, że para pobiła rekord kraju i świata - była połączona łańcuchem przez 123 dni.

Reklama

Wiktorija powiedziała dziennikarzom, że chce wrócić do "pełnowartościowego życia" i zająć się swoimi sprawami. - Taka miłość mi nie podpasowała - przyznała. Przekazała też, że była inicjatorką zakończenia eksperymentu - podaje Suspilne. Myślę, że będziemy dobrym przykładem dla innych par, by takiego czegoś nie powtarzać - stwierdziła.

Ołeksandr zapowiedział, że chce sprzedać swoją część łańcucha za 3 mln hrywien (ponad 420 tys. zł).

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy