Reklama

Reklama

Ruszyła akcja "Gang Swojaków". Jak dostać maskotkę?

W Biedronce wystartowała nowa akcja lojalnościowa "Gang Swojaków". W jej ramach za określoną liczbę zakupów na minimum 50 zł można odebrać pluszowe maskotki. "Gang Swojaków" to 12 zwierzątek. Połowa przedstawia gatunki zagrożone wyginięciem.

Sieć Biedronka znana jest ze swoich programów lojalnościowych, które w poprzednich edycjach cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów. Był już "Gang Świeżaków", "Gang Słodziaków" i "Gang Fajniaków". Teraz przyszła kolej na "Gang Swojaków".

"Gang Swojaków", czyli 12 pluszaków

Podobnie jak w poprzednich edycjach także i tym razem do wygrania są maskotki. "Gang Swojaków" to 12 pluszaków odpowiadających 12 gatunkom zwierząt żyjących w Polsce.

Połowa z nich ma magiczne zdolności i swojskie imiona. Te Swojaki to: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola.

Reklama

Druga połowa Gangu Swojaków to gatunki zwierząt żyjących w Polsce, ale zagrożonych wyginięciem. Znajdziecie tutaj: żubra, sóweczkę, wilka, morświna, jeża i rysia.

Gatunki te wybrano celowo - to im pomoże Biedronka we współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody "Salamandra".  

Jak odebrać Swojaki i skompletować cały gang?

Jak zdobyć "Gang Swojaków"? Zasady akcji podobne są do podobnych tego typu programów lojalnościowych. Aby zdobyć Swojaki trzeba zebrać określoną liczbę naklejek. Jedna naklejka przysługuje za zakupy na co najmniej 50 zł.

Żeby zdobyć Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę albo Wiewiórkę Wiolę trzeba zdobyć 80 naklejek.

Natomiast żubr, ryś, sóweczka, wilk, morświn i jeż są do odebrania za 60 naklejek.

"Gang Swojaków" i dodatkowe naklejki

W ramach akcji "Gang Swojaków" można otrzymać dodatkowe naklejki. Jak podaje Biedronka, dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

- z wykorzystaniem karty Moja Biedronka,

- produktów w ramach akcji "Kupuj co polskie",

- produktów specjalnych, dodatkowo oznaczonych na sklepowych półkach,

- warzyw i owoców uprawianych w Polsce.

Do kiedy trwa akcja "Gang Swojaków"?

Akcja "Gang Swojaków" rozpoczęła się w czwartek 26 września. Naklejki można zbierać do 20 listopada, a do 1 grudnia odbierać Swojaki.
Chyba że zapasy maskotek skończą się wcześniej.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje