Reklama

Reklama

Mężczyzna w ciąży pokazał wyniki USG

Thomas Beatie z Oregonu, lepiej znany jako mężczyzna w ciąży, wystąpił w programie Oprah Winfrey. Poddał się nawet badaniu USG.

Wieść o ciąży 34-letniego mężczyzny, który wcześniej był kobietą, obiegła świat w zeszłym miesiącu po wywiadzie, jakiego udzielił magazynowi dla gejów.

Reklama

Wielu obserwatorów, a nawet sąsiadów Beatiego twierdziło, że pogłoski o ciąży to tylko żart primaaprilisowy - mężczyzna zarzekał się bowiem, że nie udzieli żadnego wywiadu aż do 1 kwietnia.

Występ w programie "The Oprah Winfrey Show" rozwiał jednak wszelkie wątpliwości - Beatie naprawdę jest w ciąży, a najlepszym tego dowodem jest badanie USG. W wywiadzie mężczyzna przyznał, że jeszcze jako kobieta - Tracy Lagondino - brał udział w konkursach piękności i umawiał się na randki z mężczyznami.

Z czasem Beatie zapragnął jednak zostać mężczyzną - dlatego chirurgicznie usunięto mu biust, pozostawiono jednak kobiece narządy rozrodcze. - Chciałem mieć kiedyś dziecko - powiedział Oprah - Nie wiedziałem jak, ale chciałem. To było moje marzenie.

W końcu wraz z żoną Nancy, która nie może mieć dzieci, Thomas zdecydował się na sztuczne zapłodnienie. - Jestem przekonany, że jestem mężczyzną. Odbieram ciążę tylko jako proces, a nie jako coś, co mnie definiuje. To nie męskie czy kobiece marzenie mieć dziecko, to ludzkie marzenie - powiedział w programie Beatie. - Jestem człowiekiem i mam prawo mieć własnego, biologicznego potomka - dodał.

A.W.

Dowiedz się więcej na temat: winfrey | oprah winfrey | marzenie | thomas | Oprah | USG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy