Reklama

Reklama

Loteria szczepionkowa. Kiedy losowanie finałowe? Sprawdź, jak się zarejestrować

Zbliża się wielki finał loterii szczepionkowej. Już 6 października do wygrania będzie wiele atrakcyjnych nagród. Nastąpi wtedy kumulacja nagród tygodniowych i miesięcznych. W loterii szczepionkowej rozlosowane zostaną także nagrody finałowe.

Loteria Narodowego Programu Szczepień zakończy się 6 października. Rejestrować można się jeszcze do 30 września 2021 roku.

W losowaniach nagród biorą udział osoby pełnoletnie, które zarejestrowały się do loterii i dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19.

Loteria szczepionkowa. Jak się zarejestrować?

Rejestracji do loterii szczepionkowej można dokonać:

- poprzez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl

lub

- dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

Loteria szczepionkowa. Kumulacja nagród

Już 6 października (środa) zostanie przeprowadzone finałowe losowanie loterii szczepionkowej, w którym do wygrania będzie dwa razy po 1 000 000 zł oraz dwa samochody Toyota C-HR.

Reklama

Tego dnia odbędą się także ostatnie losowania: nagród miesięcznych, w którym ponownie do wygrania będą dwa samochody Toyota Corolla i dwa razy po 100 000 zł oraz nagród tygodniowych - z pięcioma wygranymi po 50 000 zł i 60 hulajnogami elektrycznymi.

Przez cały czas trwania  loterii są również przyznawane nagrody natychmiastowe, w których co 500. osoba spełniająca warunki loterii wygrywa 200 zł, a co 2000. uczestnik - 500 zł.

Informacja o nagrodach w loterii szczepionkowej

Zwycięzcy nagród natychmiastowych są informowani o wygranej SMS-em wysłanym przez Totalizator Sportowy.

Zwycięzcy nagród o większej wartości są informowani w pierwszej kolejności telefonicznie, a następnie za pomocą wiadomości sms. Połączenie będzie realizowane wyłącznie z numeru telefonu: 459 59 51 04.

Wyniki losowań w loterii szczepionkowej są publikowane na stronie loterii: www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje