Reklama

Reklama

Już wiadomo, kiedy Biedronka otworzy sklep internetowy. Jakie promocje na początek?

Sklep internetowy Biedronki to projekt, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Wreszcie nadszedł moment, w którym sieć oficjalnie podała datę otwarcia. Nastąpi ona jeszcze w tym miesiącu. Biedronka Home oferować będzie artykuły różnych kategorii z dostawą kurierem lub przez InPost. Kiedy i co zaoferuje nam sklep internetowy Biedronki?

Biedronka wystosowała w czwartek, 18 sierpnia komunikat dotyczący swojego sklepu internetowego. Dowiedzieliśmy się z niego, kiedy Jeronimo Martins planuje oficjalne otwarcie. Okazało się, że nie musimy długo czekać. E-sklep sieci Biedronka zostanie uruchomiony już w przyszłym tygodniu. Oferować będzie ponad 1200 artykułów z różnych kategorii. Kiedy będziemy mogli zacząć robić zakupy? Sprawdźmy datę otwarcia i to, co oferuje nam internetowy sklep Biedronka.

Reklama

Biedronka Home. Kiedy oficjalne otwarcie sklepu internetowego?

W czwartek 18 sierpnia Biedronka udostępniła oficjalny komunikat dotyczący sklepu internetowego. Biedronka Home przejdzie z fazy testowej na oficjalną działalność w poniedziałek, 22 sierpnia.

Już teraz możemy zobaczyć wygląd wirtualnego sklepu, udostępnione kategorie oraz asortyment. Dodatkowo zapoznać możemy się z promocjami, cenami produktów oraz niedawno dodanymi produktami.

Biedronka Home. Jakie artykuły w sklepie internetowym?

W ofercie Biedronka Home dostępnych będzie ponad 1200 artykułów. Podzielone zostały one na 8 różnych kategorii. Są to:

 • Dom i Ogród,
 • Moda,
 • Dziecko,
 • Elektronika,
 • Warsztat i Auto,
 • Zdrowie i Uroda,
 • Kuchnia,
 • Sport i Hobby.

Sklep internetowy Biedronki ma dużą zaletę w postaci zakupów o dowolnej porze i obsługi zamówień do 3 dni roboczych. 

Biedronka Home. Co oferuje sklep internetowy?

Wchodząc na adres home.biedronka.pl, możemy zapoznać się z nadchodzącymi ofertami sieci Biedronka. Kilka z nich jest nieaktualnych, uruchomionych wyłącznie w celach testowych. Mimo wszystko już teraz możemy sprawdzić wygląd portalu oraz ceny oferowanych produktów. Wiemy już również, że firma planuje regularne promocje. Odbywać się one będą w każdą środę i niedzielę.

Biedronka Home oferuje nam bezpieczne płatności za pomocą PayU. Możemy tam korzystać z opcji płatności "kup teraz, zapłać za 30 dni". Dodatkowo otrzymujemy możliwość zwrotu towaru w ciągu 60 dni od daty zakupu. Jedyny warunkiem jest posiadanie konta na stronie internetowej sklepu. Oprócz tego konto na stronie umożliwi korzystanie z dodatkowych promocji, a dostawa towarów powyżej 149 zł będzie bezpłatna.

Biedronka Home. Co oferuje strona internetowa sklepu?

Na stronie Biedronka Home nie ujrzymy znanego loga sieci. W zamian przywita nas czarno-niebieski napis oraz okienko promocji. Dzięki nim wiemy, że pierwsze 2500 zamówień otrzyma w ramach prezentu specjalną bluzę Biedronki. Oprócz wyszukiwarki strona podzielona jest na 10 zakładek. Oprócz wspomnianych wcześniej kategorii znajduje się tam również dział Promocje oraz Nowości.

Na samej górze strony znaleźć możemy również dział Inspiracje. Pojawiają się tam tematyczne artykuły wraz z propozycjami towarów ze sklepu. W dolnym pasku strony natomiast znajdziemy informacje o:

 • Karierze w Biedronce,
 • Gazetkach sieci stacjonarnych,
 • Zakupach spożywczych z Biedronki przez Glovo,
 • Konkursach,
 • Kartach podarunkowych.

***

Czytaj także:

Kiedy rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023? Oto najnowszy kalendarz dni wolnych od zajęć

Złote algi znalezione w próbkach wody z Odry. Dopiero ich zakwit jest zabójczy

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami superkomórkowymi i szkwałem

Reklama

Reklama

Reklama