Reklama

Reklama

Grzybobranie z Interią, czyli pochwal się swoimi zbiorami

Ostatnie dni września to w naszym kraju prawdziwy wysyp grzybów. Zapraszamy naszych użytkowników do pochwalenia się swoimi zbiorami!

Nasz piątkowy materiał o wysypie grzybów w Polsce cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Czytelnicy sami zaczęli zamieszczać zdjęcia ze swoich zbiorów m.in. za pośrednictwem naszego facebookowego profilu.

Reklama

Dlatego właśnie zapraszamy do przesyłania fotografii z grzybobrania za pośrednictwem naszego FORMULARZA KONTAKTOWEGO. Ze zdjęć powstanie specjalna galeria, którą opublikujemy na stronie głównej portalu.

Przysyłając zdjęcia, nie zapomnijcie jednocześnie poinformować, skąd pochodzą zbiory.

Raj dla grzybiarzy

Wysyp grzybów obserwujemy szczególnie w województwach zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim. 

Jak informuje Marek Snowarski ze strony grzyby.pl, niezłe kolekcje mają również grzybiarze z Wielkopolski, centralnej Polski i woj. lubuskiego.

Ostatnie dni września i najbliższy weekend to najlepsze zbiory w skali całej Polski - czytamy.

Poszkodowany jest jeszcze wschodni teren Polski, zwłaszcza Podlasie i Lubelszczyzna. Tegoroczny sezon może być marny dla mieszkańców tych rejonów, ale październik może przynieść kolejne wysypy.

Jak pociesza Snowarski, nic jeszcze nie jest przesądzone. Długoterminowe prognozy meteorologiczne dają nadzieje na spore łupy.

Przyślij nam swoje zdjęcia z grzybobrania!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy