Reklama

Reklama

"Gang Swojaków". Kiedy rusza akcja Biedronki? Jak zdobyć maskotki?

26 września do sklepów Biedronki trafi "Gang Swojaków". To nowy program lojalnościowy tej sieci sklepów. Swojaków jest 12, a każdy z nich odpowiada jednemu zwierzęciu żyjącemu w Polsce. Swojaki można zdobyć w zamian za naklejki przy zakupach na minimum 50 zł. Akcja "Gang Swojaków" prowadzona jest we współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody "Salamandra".

Sieć Biedronka znana jest ze swoich programów lojalnościowych, które w poprzednich edycjach cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów. Był już "Gang Świeżaków", "Gang Słodziaków" i "Gang Fajniaków". Teraz przyszła kolej na "Gang Swojaków".

"Gang Swojaków". Czyli kogo?

Swojaków jest 12. Dzielą się jednak na dwie grupy. Pierwsza ma magiczne zdolności i swojskie imiona. To: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola.

Druga połowa Gangu Swojaków reprezentuje gatunki zwierząt żyjących w Polsce, ale zagrożonych wyginięciem. Znajdziecie tutaj: żubra, sóweczkę, wilka, morświna, jeża i rysia.

Reklama

Gatunki te wybrano celowo - to im pomoże Biedronka we współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody "Salamandra".   

"Gang Swojaków". Kiedy akcja?

Akcja "Gang Swojaków" rozpoczyna się 26 sierpnia. To wtedy do sklepów trafią pierwsze maskotki.

Naklejki będzie można zbierać do 20 listopada 2021 roku we wszystkich sklepach sieci Biedronka.

Jednak odebrać maskotki będzie można dłużej. Do 1 grudnia. Chyba że wcześniej skończą się zapasy.

"Gang Swojaków". Jak zdobyć maskotki?

Zasady akcji lojalnościowej "Gang Swojaków" opierają się na zbieraniu naklejek - jedna naklejka za każde zakupy za minimum 50 zł.

Aby zdobyć Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę albo Wiewiórkę Wiolę trzeba zdobyć 80 naklejek.

O 20 mniej naklejek (czy 60) trzeba mieć, by odebrać żubra, rysia, sóweczkę, wilka, morświna lub jeża.

W ramach akcji "Gang Swojaków" będzie można odebrać też książki o przygodach maskotek. Pierwsza, "Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc", będzie dostępna już za 20 naklejek.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje