Reklama

Reklama

Gabby Petito. Sensacyjne ustalenia. Co się stało w weekend przed zaginięciem Briana Laundrie?

Sprawa zabójstwa Gabby Petito nie schodzi z czołówek amerykańskich mediów. Najnowsze informacje dotyczą Briana Laundrie. Adwokat rodziny przyznał, że były narzeczony 22-letniej blogerki i jego rodzice spędzili kilka dni w Fort De Soto Park w Pinellas County na Florydzie. Rodzina była tam widziana tydzień przed tym, jak Brian Laundrie zaginął. Mężczyzna jest poszukiwany w sprawie zaginięcia i zabójstwa Gabby Petito.

Adwokat Steven Bertolino powiedział, że rodzina udała się na kemping w dniach od 6 do 8 września. Cała trójka miała razem opuścić park.

Sprawą Gabby Petito zajął się łowca nagród

Potwierdzenie od prawnika nadeszło dzień po tym, jak Duane Chapman, osobowość telewizyjna i łowca nagród, oświadczył, że jego zdaniem Laundrie mógł się ukryć z pomocą rodziców w parku Fort De Soto.

Chapman twierdzi, że z parku wyjechali tylko rodzice 23-latka. Brian Laundrie natomiast może nadal ukrywać się w Fort De Soto. Łowca nagród dotarł do nagrania z kamery monitoringu, na którym widać, jak tylko dwie osoby wyjeżdżają z parku.

Reklama

Gabby Petito podróżowała z narzeczonym

23-letni Laundrie jest podejrzany w sprawie zaginięcia Gabby Petito, której zwłoki znaleziono 19 września w Wyoming. Para podróżowała razem po Stanach Zjednoczonych.

Z wstępnych wyników sekcji zwłok wynika, że Gabby Petito padła ofiarą zabójstwa.

1 września Laundrie wrócił sam do domu na Florydę. Ostatni raz widziano go 14 września. Trzy dni później jego rodzice zgłosili zaginięcie 23-latka.

Nakaz aresztowania Briana Laundrie

Sąd w stanie Wyoming wydał federalny nakaz aresztowania Briana Laundrie. Policja i FBI kontynuują poszukiwania mężczyzny.

W nakazie aresztowania znalazło się oskarżenie, że między 30 sierpnia i 1 września 2021 roku Brian Laundrie dopuścił się oszustwa związanego z korzystaniem z karty kredytowej Gabby Petito.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy