Reklama

Reklama

Gabby Petito. Nowe informacje. Potwierdzają się sensacyjne ustalenia

Nowe informacje w sprawie zaginięcia Gabby Petito. Potwierdza się wiadomość, że Brian Laundrie i jego rodzice spędzili kilka dni w Fort De Soto Park w Pinellas County na Florydzie zaledwie tydzień przed zaginięciem mężczyzny. 23-latek jest poszukiwany w sprawie zaginięcia i zabójstwa Gabby Petito.

Jak podają amerykańskie media, dokumenty z kempingu w Pinellas County potwierdzają, że rodzina Laundrie była w parku Fort De Soto od 6 do 8 września.

Gabby Petito padła ofiarą zabójstwa

Weekendowy wypad miał miejsce zanim rodzina Gabby Petito zgłosiła jej zaginięcie 11 września. Już wtedy rodzice Petito próbowali skontaktować się z Brianem i jego rodziną, by ci pomogli im w ustaleniu miejsca pobytu córki. Zwłoki 22-latki znaleziono kilka dni później w parku Grand Teton w Wyoming.

Z wstępnych ustaleń sekcji zwłok wynika, że Gabby Petito padła ofiarą zabójstwa.

Sprawa Gabby Petito. Co stało się z jej narzeczonym?

Adwokat rodziny Laundrie potwierdził oficjalnie, że Brian i jego rodzice odwiedzili razem Fort De Soto. Według niego jednak cała trójka opuściła kemping 7 września. Tymczasem z dokumentów wynika, że stało się to dzień później.

Reklama

Nie wiadomo też, czy Brian opuścił park razem z rodzicami. Na nagraniu z monitoringu widać tylko dwie osoby wyjeżdżające z kempingu.

Dziennikarzom telewizji NBC2 udało się dotrzeć do pary, która biwakowała obok rodziny Laundrie w Fort De Soto. Na ich zdjęciach z podróży widać czerwony samochód. Taki sam, jaki przez ostatnie dwa tygodnie, był zaparkowany przed domem rodziny Laundrie.

Para ma także zdjęcie, na którym w tle widać młodego mężczyznę. Fotografia nie jest zbyt wyraźna, ale możliwe, że jest to właśnie Brian Laundrie.   

Korzystał z karty kredytowej Gabby Petito

Gabby Petito podróżowała ze swoim narzeczonym Brianem Laundrie po Stanach Zjednoczonych.

1 września Laundrie wrócił sam do domu na Florydę. Ostatni raz widziano go 14 września. Trzy dni później jego rodzice zgłosili zaginięcie 23-latka.

Sąd w stanie Wyoming wydał federalny nakaz aresztowania Briana Laundrie. Policja i FBI kontynuują poszukiwania mężczyzny.

W nakazie aresztowania znalazło się oskarżenie, że między 30 sierpnia i 1 września 2021 roku Brian Laundrie dopuścił się oszustwa związanego z korzystaniem z karty kredytowej Gabby Petito.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama