Reklama

Reklama

Dzień Dziewczyny 2021. Kiedy wypada? Co kupić na prezent?

Dzień Dziewczyny 2021 zbliża się wielkimi krokami. Czy wiesz, kiedy wypada? Coraz popularniejszy Dzień Chłopaka właśnie odchodzi w przeszłość (ten materiał publikujemy wieczorem 30 września), dlatego koniecznie sprawdźcie, kiedy wypada Dzień Dziewczyn - kolejne z podobnych świąt.

Dzień Dziewczyny 2021. Kiedy wypada?

Dzień Dziewczyny jest w swoim wydźwięku podobny do Dnia Chłopaka. Jako pierwsze w ciągu roku wypada święto chłopców - 30 września. Dzień Dziewczyny przypada natomiast odrobinę później - 11 października.

Dzień Dziewczyny będziemy świętować w 2021 roku po raz dziewiąty. Święto to zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych 19 grudnia 2011 roku. W zamyśle pomysłodawców ma zwracać uwagę na szczególne wyzwania i zagrożenia, z którymi borykają się dziewczynki. Oficjalna nazwa święta to Międzynarodowy Dzień Dziewczynek.

Reklama

Najlepszy prezent na Dzień Dziewczyny

Podobnie jak Dzień Chłopaka bywa mylony z Dniem Mężczyzny (który przypada 10 marca), tak Dzień Dziewczyny można pomylić z Dniem Kobiet.

Pamiętajmy jednak, że w Polsce Dzień Kobiet przypada 8 marca.

Dzień Dziewczyny to idealny moment, by podarować prezent koleżance, przyjaciółce czy partnerce. Najlepiej jeśli będzie on związany z jej zainteresowaniami i hobby.

Dzień Dziewczyny. Co kupić?

Jeśli jednak nic konkretnego nie przychodzi wam do głowy, to poniżej prezentujemy kilka pomysłów, które możecie dostosować do swojego konkretnego przypadku.

Zatem co kupić na Dzień Dziewczyny? Oto kilka propozycji:

- ulubione słodycze lub coś mocniejszego

- ulubione kosmetyki

- bilet lub karnet (do kina, na koncert, do kosmetyczki, do fryzjera, do restauracji...)

- element stroju sportowego

- kartę podarunkową do ulubionego sklepu

- nowy gadżet (do telefonu, do samochodu, do roweru...).

Bawcie się dobrze wybierając prezent!

Czytaj też: Szwecja: Policja zawiesiła poszukiwania zaginionej Polki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje