Reklama

Chiny: Cztery operacje plastyczne, by nie mylić bliźniąt

Bliźniacy jednojajowi z miasta Yuncheng w chińskiej prowincji Szansi (Shanxi) wzięli sobie za żony siostry bliźniaczki, też jednojajowe, z sąsiedniej miejscowości. Ze względu na liczne omyłki w rodzinie wszyscy czworo zdecydowali się na operację plastyczną.

Historię braci Zhao Xina i Zhao Xuna oraz sióstr Yun Fei i Yun Yang relacjonuje w piątek agencja China News.

Obie pary bliźniąt oprócz identycznego wyglądu mają też praktycznie jednakowy głos, w związku z czym na czas podwójnej ceremonii zaślubin pary młode musiały zaplanować specjalne środki ostrożności, aby nie doszło do zawarcia małżeństwa między niewłaściwymi partnerami - opisuje agencja EFE.

Fot. dailymail.co.uk/CEN

Ceremonia, która miała miejsce w połowie lutego, zakończyła się sukcesem, jednak w kolejnych tygodniach w życiu nowożeńców zaczęły pojawiać się trudności. Na przykład jeden z braci, po wspólnej kolacji, przez przypadek wziął za rękę niewłaściwą z sióstr Yun.

Reklama

Fot. dailymail.co.uk/CEN

Aby uniknąć większych nieporozumień, a także ze względu na coraz bardziej zdezorientowanych sąsiadów i krewnych, w czwartek siostry Yun i bracia Zhao wspólnie udali się do szanghajskiego szpitala, by poddać się "drobnym retuszom" twarzy. Operacje mają na zawsze zakończyć nieporozumienia.

Fot. dailymail.co.uk/CEN

Jak ocenia EFE, patrząc na zdjęcia pooperacyjne, wciąż trudno się zorientować, kto jest kim (zwłaszcza w przypadku sióstr, które tak samo się czeszą i ubierają). Wszyscy czworo pozują jednak do fotografii z uśmiechem, po którym można wnioskować, że są zadowoleni z rezultatu zabiegów

Fot. dailymail.co.uk/CEN

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy