Reklama

Reklama

Absurdy w polskiej rzeczywistości

Dziwne zasady, absurdalne instrukcje czy przepisy, które nie mają sensu. Spotykamy się z nimi na ulicy, w sklepie, urzędzie, w pracy. Poprosiliśmy was o „wyłowienie” ich z polskiej rzeczywistości. Teraz publikujemy nadesłane zdjęcia.

Nie wiadomo jaki był zamysł specjalistów montujących bankomat w Rokicinach pod Nowym Targiem.  Żeby pobrać tam pieniądze najlepiej... uklęknąć. Jak donosi Marek Szczepański - nie ma lekko.

Z przymrużeniem oka, zabieramy się za kolejne "smaczki" z polskiej rzeczywistości, które nadesłaliście do nas za pośrednictwem aplikacji Scoopshot.


Odśnieżaliście kiedyś takim cudem? Podejrzewamy, że "łotapa" może być chińska.

Idziesz sobie chodnikiem a tu... Lekcja parkowania potrzebna od zaraz!

Reklama

Zestaw małej panny młodej - welon i pierścionek zaręczynowy, na pewno z brylantem. Jak dorosnę zostanę żoną! Ciekawe co na to feministki?

W Polsce łatwiej o "prond" niż słownik ortograficzny...

Zdjęcia przysyłajcie do nas zawsze za pośrednictwem aplikacji Scoopshot. Najciekawsze fotografie kupimy i opublikujemy w serwisie.

Jak to zrobić?
Krok 1: Ściągnij darmową aplikację Scoopshot na swojego smartfona. Staniesz się jednym z ponad 600 tys. fotografów amatorów i profesjonalistów rozsianych po całym świecie. 
Krok 2: Obserwuj tematy zlecane przez Interię i wysyłaj swoje zdjęcia. Za każde pobrane przez redakcję zdjęcie otrzymasz wynagrodzenie.

Informacje o zadaniu znajdziesz TUTAJ.

Ile zarobię na swoich zdjęciach?
Przy każdym zadanym przez nas temacie znajdziesz kwotę. Im trudniejszy temat, tym wyższa stawka.

Zarobisz nie tylko wtedy, gdy kupimy Twoje zdjęcie, ale także wtedy, gdy podczas przeglądania zdjęć zostanie wyświetlona reklama. Z każdej reklamy wyświetlonej na Twojej fotografii, część pieniędzy trafi na Twoje konto.

Na co warto zwrócić uwagę podczas wysyłania zdjęć?
Pamiętaj, żeby dobrze opisać zdjęcie. Powiedz, gdzie zostało zrobione i co przedstawia.

Zakupione przez nas zdjęcia zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem bądź pseudonimem/inicjałami autora, które wprowadzisz do aplikacji podczas zakładania konta.

Zobacz inne ciekawe materiały, które powstały dzięki zdjęciom z aplikacji Scoopshot:

Za co kochasz góry?

W poszukiwaniu najciekawszych graffiti

Top 8 najpiękniejszych, opuszczonych miejsc na świecieReklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy