Reklama

Reklama

Z aplikacją ORLEN VITAY i ubezpieczeniem w LINK4 korzystasz dwa razy!

Użytkownicy aplikacji ORLEN VITAY mogą otrzymać dodatkowe punkty, a co za tym idzie – również nagrody, gdy ubezpieczą się w LINK4. Oferta jest niezwykle atrakcyjna, dotyczy bowiem nie tylko OC, Autocasco, NNW i Smart Casco, lecz także ubezpieczenia nieruchomości czy polis podróżnych. Warto więc przyjrzeć się bliżej wspólnej propozycji dwóch przodujących marek na rynku.

Korzyści się mnożą


Jednym z ulubionych programów lojalnościowych Polaków jest oferowany przez PKN ORLEN Program VITAY. Klienci doceniają jego szeroką ofertę i proste, przejrzyste zasady. Uczestnicy programu dostają punkty za tankowanie i zakupy na stacjach ORLEN, by następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody lub zniżki. Teraz punkty można otrzymać także za zakup ubezpieczenia LINK4 na stronie internetowej orlen-ubezpieczenia.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat wybranych ubezpieczeń.

Chcąc wykupić polisę,  podajemy numer karty lojalnościowej. Każda złotówka wydana w ten sposób na ubezpieczenie w LINK4, zasili konto VITAY 5 punktami! Możliwości jest wiele, bo w punktowanej ofercie znajdują się zarówno polisy komunikacyjne, w tym najlepszy wg. czerwcowego rankingu "Gazety Bankowej" pakiet OC na rynku, Autocasco, NNW i Smart Casco, jak i ubezpieczenia nieruchomości czy polisy podróżne.

Reklama


Jak to działa w praktyce?

Punkty VITAY, które zasilają nasze konto, możemy wymienić na cenne przedmioty, m.in. wyposażenie domu, w tym sprzęt AGD i RTV, sprzęt sportowy czy prezent dla dziecka. Mamy też do wyboru kupony zniżkowe do sklepów i wiele, wiele innych atrakcyjnych nagród.

Zakupy bez wychodzenia z domu

Chcąc skorzystać z łączonej oferty spółek ORLEN Usług Finansowych i LINK4, kierowca może wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób zakupu polisy: za pośrednictwem komputera lub smartfona, wchodząc na stronę orlen-ubezpieczenia.pl lub dzięki specjalnej infolinii (22) 444 44 55. Należy tylko pamiętać o podaniu numeru swojej karty VITAY. Cenne nagrody czekają, a połączenie zakupów wysokiej jakości paliwa z atrakcyjnym ubezpieczeniem to oszczędność pieniędzy i czasu.

Artykuł sponsorowany

AdvertisementAdvertisement
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy