Reklama

Reklama

Wyprzedaż OC i OC/AC, do 20% taniej

Black Friday w LINK4 potrwa aż tydzień! Zniżki na ubezpieczenia OC i OC/AC będą sięgały aż do 20%, a będą mogli z nich skorzystać również ci, których ubezpieczenie kończy się nawet za pół roku.

Jeśli Twoje OC lub OC/AC kończy się nawet w kwietniu 2021 roku to w tych dniach będziesz mógł kupić nową polisę z aż do 20% zniżką. Wszystko dzięki temu, że LINK4 rozciąga - przypadający na 28 listopada - black friday aż na cały tydzień, od 24 do 30 listopada 2020 r.

Przez 7 dni będzie można kupić polisy tańsze nawet do 20%! Zniżki będą dotyczyć OC oraz pakietu OC/AC. OC jest Polsce obowiązkowe, a za poruszanie się samochodem bez OC grożą olbrzymie kary finansowe, od 1040 do 5200 złotych. AC to ubezpieczenie dodatkowe, ale często - gdy przytrafia się szkoda - zmieniające bardzo dużo. Będzie zbawienne w przypadku kradzieży, stłuczki, aktów wandalizmu, ale też przegryzienia kabli przez zwierzęta czy spadającą na samochód gałąź, o co w Polsce nietrudno właściwie o każdej porze roku. Bo krótkotrwałe, ale bardzo silne i brzemienne w skutkach wichury pojawiają się w naszym coraz częściej.

Reklama

Z całą ofertą LINK4 można się zapoznać na stronie internetowej LINK4 www.link4.pl . Poza wszelkimi szczegółami dotyczącymi zakresu polis są tam też ogólne warunki ubezpieczenia wraz z limitami wyłączeniami. W razie pytań do dyspozycji są też konsultanci LINK4 dyżurujący pod numer 22 444 44 44.

Advertisement
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy