Reklama

Reklama

Wyprzedaż OC i OC/AC, do 20% taniej

Black Friday w LINK4 potrwa aż tydzień! Zniżki na ubezpieczenia OC i OC/AC będą sięgały aż do 20%, a będą mogli z nich skorzystać również ci, których ubezpieczenie kończy się nawet za pół roku.

Jeśli Twoje OC lub OC/AC kończy się nawet w kwietniu 2021 roku to w tych dniach będziesz mógł kupić nową polisę z aż do 20% zniżką. Wszystko dzięki temu, że LINK4 rozciąga - przypadający na 28 listopada - black friday aż na cały tydzień, od 24 do 30 listopada 2020 r.

Reklama

Przez 7 dni będzie można kupić polisy tańsze nawet do 20%! Zniżki będą dotyczyć OC oraz pakietu OC/AC. OC jest Polsce obowiązkowe, a za poruszanie się samochodem bez OC grożą olbrzymie kary finansowe, od 1040 do 5200 złotych. AC to ubezpieczenie dodatkowe, ale często - gdy przytrafia się szkoda - zmieniające bardzo dużo. Będzie zbawienne w przypadku kradzieży, stłuczki, aktów wandalizmu, ale też przegryzienia kabli przez zwierzęta czy spadającą na samochód gałąź, o co w Polsce nietrudno właściwie o każdej porze roku. Bo krótkotrwałe, ale bardzo silne i brzemienne w skutkach wichury pojawiają się w naszym coraz częściej.

Z całą ofertą LINK4 można się zapoznać na stronie internetowej LINK4 www.link4.pl . Poza wszelkimi szczegółami dotyczącymi zakresu polis są tam też ogólne warunki ubezpieczenia wraz z limitami wyłączeniami. W razie pytań do dyspozycji są też konsultanci LINK4 dyżurujący pod numer 22 444 44 44.

Advertisement
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: link4 | ocac | blackfridaylink4 | ubezpieczenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje