Wynajem aut w Lublinie - nowoczesny trend podróżowania

Jeszcze do niedawna standardem, a wręcz koniecznością było posiadanie samochodu na własność. Kupowanie nowego lub używanego auta już dziesiątki lat temu przestało być czymś precedensowym. Jednak w XXI w. trend nieco uległ zmianie, zmierzając w kierunku wygody i oszczędności czasu. Jednym z regionów, w którym branża wynajmu aut cieszy się dużą popularnością jest Lubelszczyzna. Na co warto zwrócić uwagę rozglądając się za autem w wypożyczalni samochodów w Lublinie?

Powiedzmy sobie szczerze. Zanim wynajmiemy auto w wypożyczalni samochodów, czy to w Lublinie, czy też innym mieście w Polsce, powinniśmy przeanalizować ofertę i dokładnie przeczytać regulamin.

Oferta większości wypożyczalni samochodów w Lublinie składa się z wynajmu krótkoterminowego oraz wynajmu długoterminowego. Czasem też można spotkać się z wynajmem średnioterminowym. Niejednokrotnie w zestawie świadczonych usług znajdują się tzw. usługi dodatkowe. Czym one są? Najczęściej wypożyczalnie samochodów dają możliwość podstawienia i odbioru auta, jak również wynajmu samochodu z kierowcą. Potrzeba komfortu i chęć zaoszczędzenia czasu sprawiły, że te usługi stały się ostatnio bardzo pożądane. Kompleksową ofertę, w której skład wchodzą także usługi specjalne posiada CAR-RENTAL.PL. To renomowana lubelska wypożyczalnia samochodów.

Nowe modele samochodów - bezpieczeństwo i komfort podróżowania

Szanująca się wypożyczalnia samochodów zawsze dysponuje nowymi autami nie starszymi niż 3-letni. Stan techniczny samochodu na wynajem powinien być absolutnie bez zarzutu. Karoseria auta powinna być czysta, nawoskowana i świecąca, a jego wnętrze schludne, wygodne i ładnie pachnące. Standardem stało się, że auto pozbawione jest zapachu dymu tytoniowego. Pomysłowy właściciel wypożyczalni zadba również o to, aby klient mógł doposażyć samochód w ekwipunek dodatkowy, w zależności od okoliczności. Za niedużą opłatą możemy wyposażyć auto w lodówkę samochodową, fotelik dla dziecka, nawigację lub łańcuchy śnieżne.

Bez względu na to, czy wypożyczamy samochód w Lublinie, czy w innym mieście, każda legalnie funkcjonująca wypożyczalnia, powinna nam zapewnić pełne ubezpieczenie, które mieści się w cenie najmu. Mowa tutaj o ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej (OC) oraz autocasco (AC). Przeglądami okresowymi i badaniami technicznymi zajmuje się wypożyczalnia, natomiast nam pozostaje udostępnienie pojazdu (zazwyczaj w przypadku wynajmu długoterminowego). Firma wynajmująca auta zapewnia sezonową wymianę opon letnich i zimowych. Wypożyczalnia ponosi również koszty z tytułu eksploatacji pojazdu. Do klienta należy uzupełnianie poziomu paliwa, płynu do spryskiwaczy, a w przypadku wynajmu długoterminowego również innych płynów eksploatacyjnych.

Minimum formalności i całodobowa obsługa

Wiemy sami jak bardzo istotny jest dla nas czas poświęcony na przeprowadzenie transakcji wynajmu samochodu. Chcielibyśmy to zrobić jak najszybciej, oczywiście rozumiejąc przy tym wszystkie warunki umowy. Wypożyczalnia samochodów w Lublinie jest w stanie uwinąć się z tym wszystkim w zaledwie 15 minut! Jeśli nie wierzysz, spójrz na ten prosty w obsłudze, intuicyjny formularz online. Niemałym udogodnieniem jest również możliwość kontaktu z wypożyczalnią samochodów przez całą dobę. Nic nie leży na przeszkodzie, aby wynająć auto w sobotę, niedzielę czy święta. Stwarzamy możliwość porozumiewania się rozmaitymi sposobami. Oprócz rozmów telefonicznych i wysyłania e-maili, z nowoczesnymi wypożyczalniami można kontaktować się przez internetowe komunikatory głosowe i tekstowe, jak również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niejako wymogiem zaistnienia firm w branży jest prowadzenie profili na Facebooku, Google+, Twitterze, czy Instagramie. Lubelska wypożyczalnia CAR-RENTAL.PL umożliwia wynajęcie auta w bardzo szybkim czasie, gwarantując zadowolenie z dokonanej transakcji.

Specjaliści w branży wynajmu aut i formularz rezerwacyjny

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas wypożyczania samochodu w Lublinie? Otóż w ramach kosztów poniesionych za wynajem auta znajdzie się ekspresowa obsługa na najwyższym poziomie. Nie od dziś wiadomo, że jeśli klient jest zadowolony z usługi to istnieje szansa, że do wróci do danego usługodawcy i być może poleci wypożyczalnię pojazdów rodzinie lub znajomym. Jeśli natomiast poczuł się oszukany lub zawiedziony, nie tylko nie wróci, ale również może wydać niekorzystną opinię o firmie. Z racji tego, każda profesjonalna wypożyczalnia samochodów powinna zadbać o jakość usług. Dużym ułatwieniem dla klientów jest możliwość szybkiej rezerwacji samochodu przez formularz rezerwacyjny. Coraz więcej firm, ma na swojej stronie internetowej taki formularz online podpięty do wewnętrznego systemu. Rezerwując samochód przez Internet możemy zaoszczędzić czas i sprawić, że cały proces wynajmu będzie przyjemny. Pracownik wypożyczalni może skontaktować się z nami, aby ustalić szczegóły transakcji.

Już dziś wejdź na naszą stronę CAR-RENTAL.PL - wypożyczalnia samochodów w Lublinie.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy