Reklama

Uśmiech, bez metalu i dyskomfortu – niewidoczne nakładki ortodontyczne Brightalign

Prostowanie zębów? Co pierwsze przychodzi na myśl? Najprawdopodobniej zęby pokryte elementami z metalu. To stereotyp, fakty są takie, że w dzisiejszych czasach skuteczne leczenie ortodontyczne może obyć się bez zamków i łuków, bez konieczności mocowania ich trwale na zębach. Estetyka tradycyjnego aparatu to jedno, ale wiele osób się boi, bo prostowanie zębów kojarzy się z dużym dyskomfortem i ograniczeniem wielu aspektów naszego codziennego funkcjonowania. Dużym wyzwaniem jest utrzymanie miękkiej diety czy prawidłowej higieny, kiedy musimy umyć zęby po każdym posiłku.

Czy dorosły człowiek może zyskać piękny uśmiech nie rezygnując z dotychczasowego stylu życia?

Tak, bo na rynku funkcjonuje system Brightalign, innowacyjna, bardzo skuteczna, metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek, które prostują zęby, nie powodując niedogodności i dyskomfortu związanego z codziennym użytkowaniem.

Brightalign - jak działają przezroczyste nakładki ortodontyczne?

Brightalign opiera się na sprawdzonej od wielu lat idei leczenia wad zgryzu. Zamiast metalowych elementów stosuje się biokompatybilną nakładkę żywiczną, prawie niezauważalną przez otoczenie.
Nakładki wykonywane są metodą termo formowania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i analizy cyfrowej. Leczenie jest precyzyjne, szczegółowo zaplanowane oraz spersonalizowane.

Ogromną zaletą jest wykonanie z miękkiego materiału, bez żadnych elementów metalowych do mocowania czy skręcania, przez co są wygodne i nie powodują odczucia bólu czy gniecenia. Można je zdejmować do jedzenia, nie ma więc ograniczeń co do diety i rodzaju spożywanych pokarmów. Także czyszczenie zębów i utrzymanie higieny przebiega bezproblemowo. Ortho Brightalign są systematyczne wymieniane, dzięki czemu procedura zapewnia korektę zębów w bardzo płynny i ostrożny sposób. Dyskomfort jest zniwelowany do minimum. Oczywiście, nie owijamy w bawełnę, Efektywność leczenia jest zależna od regularności stosowania nakładek. Należy je nosić co najmniej 20 godzin dziennie, a przez pierwsze kilka dni trzeba się do nich przyzwyczaić.

Reklama

Ortho Brightalign - dla kogo przeźroczyste nakładki ortodontyczne?

Dla wszystkich osób, które nie mogą lub nie chcą korzystać z tradycyjnej metody. Nakładki Brightalign są z powodzeniem stosowane przy większości wad zgryzu u osób z uzębieniem stałym. Sprawdzają się w korygowaniu zgryzu głębokiego, krzyżowego także w zamykaniu luk międzyzębowych. Można nimi korygować diastemę, zgryz otwarty, tyłozgryz i inne nieprawidłowości. Sprawdzają się także w przypadku pacjentów, którzy zmagają się ze stłoczeniem zębów występującym po pojawieniu się tzw. ósemek. Nakładki Brightalign są niewidoczne, idealnie dopasowane do zębów. Nie uczulają. Nie powodują problemów z mówieniem, pacjenci bez skrępowania mogą funkcjonować zawodowo i towarzysko. 

Ortho Brightalign - koszty leczenia

Ortho Brightalign jest porównywalne cenowo, a nawet tańsze niż inne metody leczenia stosowane w ortodoncji. Charakteryzuje je wysoka jakość użytych materiałów i perfekcyjny serwis za rozsądną cenę. Dużym atutem jest też wysoka przewidywalność efektów leczenia bez obciążania klienta kosztami wstępnymi. Całkowity koszt różni się w zależności od wady zgryzu i czasu leczenia, zaczyna się od 220 zł miesięcznie.

Ortho Brightalign - proste i wybielone zęby

Poza nakładkami do korekcji zgryzu Brightalign oferuje także profesjonalne nakładki do wybielania zębów. Firma zajmuje się także wykonywaniem wizualizacji licówek, dzięki czemu efekt można zobaczyć jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.

Ortho Brightalign - jak przebiega i ile trwa leczenie?


Plan leczenia obejmuję diagnostykę, korektę nieprawidłowości oraz wizualizację efektów. Przed rozpoczęciem leczenia ortodonta bada pacjenta, używając nowoczesnej, cyfrowej technologii pozwalającej na niezwykle precyzyjną personalizację leczenia. Podobnie jak w przypadku konwencjonalnych aparatów ortodontycznych, wizyty kontrolne odbywają się zwykle co sześć do ośmiu tygodni. Nakładki są wymieniane średnio co dwa tygodnie.

Brightalign skutecznie korygują uśmiech w czasie krótszym od standardowego, ale okres leczenia jest ustalany indywidualnie dla każdego pacjenta i zależy od tego, jaką wadę trzeba skorygować. Zaleca się noszenie nakładek przez 22 godziny na dobę lub zgodnie z zaleceniami ortodonty.

Gdzie znajdę klinikę oferującą nakładki Brightalign?


W Polsce już 56 klinik dentystycznych przyjęło rekomendację Brightalign, poza tym firma otwiera swoje własne punkty Scan Point / obecnie posiada dwa w Warszawie a wkrótce zostanie otwarty trzeci przy ulicy Grzybowskiej. W każdym z nich potencjalni klienci, za pomocą skanera wewnątrzustnego mogą wykonać skan uzębienia i skan twarzy w technologii 3D, wprowadzić swoje dane i przesłać do centrali Brightalign. W informacji zwrotnej pacjent otrzyma informację dotyczącą kwalifikacji, czasu i kosztu leczenia oraz adres do najbliższej rekomendowanej klinki. 

Całkowity koszt, zaczynający się od 220 zł miesięcznie, różni się w zależności od wady zgryzu i czasu leczenia.

Więcej na https://www.brightalign.dental/

 

 

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy