Twoje zakupy online mogą być bardziej Smart! Sprawdź!

Nie ma wątpliwości, że coraz więcej osób kupuje w sieci. Potwierdza to m.in. najnowszy raport Gemius “E-commerce w Polsce 2019”, według którego aż 62% użytkowników decyduje się na zakupy online. Dzięki usługom, takim jak Allegro Smart!, odsetek ten będzie rosnąć, a profity płynące z e-zakupów będą coraz bardziej odczuwalne dla nas, kupujących. Dlaczego oferta Allegro Smart! jest warta uwagi? Co przemawia za skorzystaniem z niej?

Nielimitowana liczba darmowych dostaw

Według przytoczonego badania Gemius, do najważniejszych zalet e-zakupów należą: możliwość kupowania w każdej chwili (75% ankietowanych), brak konieczności ruszania się z domu (72%) oraz nieograniczony czas na dokonanie wyboru (68%). Z opcją Allegro Smart! korzyści tych jest znacznie więcej. Jedną z najważniejszych jest nielimitowana liczba darmowych dostaw przy jednorazowej opłacie. Wystarczy wybrać jeden z pakietów: 8,99 zł. na miesiąc lub 49 zł. na rok - bez względu na ilość dokonanych zamówień w danym okresie, nasze zakupy na platformie Allegro zostaną dostarczone za darmo. Zakładając, że cena za dostarczenie przesyłki do punktu odbioru wynosi średnio około 8 zł, to koszt rocznej opłaty Allegro Smart! zwraca się już przy siódmym zamówieniu!

Aby skorzystać z darmowej dostawy w pakiecie Allegro Smart!, wystarczy zrobić zakupy za minimum 40 złotych od jednego sprzedającego. Dodatkowo, oferta przewiduje możliwość odstąpienia od umowy (tylko przy pierwszym zakupie usługi) w terminie 30 dni od chwili jej zawarcia. Oznacza to więc, że osoba, która wykupiła pakiet, ale nie zdecydowała się z niego skorzystać, ma miesiąc na odzyskanie pieniędzy, bez konieczności argumentowania swojej decyzji. Za skorzystaniem z proponowanej przez Allegro usługi przemawia jednak wiele korzyści. Jakich?

Skuteczny sposób na zwiększenie satysfakcji z zakupów online

Nie tylko darmowa dostawa zwiększa skłonność do zakupów online. Równie istotny jest sposób dostarczenia przesyłki. Godziny, w których firmy kurierskie dokonują prób doręczenia zamówienia, kolidują najczęściej z godzinami pracy większości z nas. Allegro Smart! wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, zapewniając komfort odbioru zamówienia w ponad 18 000 punktach odbioru i paczkomatach. Wystarczy wskazać na znajdujący się w pobliżu domu czy miejsca pracy sklep sieci Żabka, stację Orlen lub placówkę Poczty Polskiej. Zamówienie odbierzemy także w sieci kiosków RUCHu i Eurosalonach . Co więcej, zakupione z usługą Allegro Smart! produkty, mogą zostać dostarczone pod wskazany adres także za pośrednictwem listu poleconego lub przesyłki. Oferta zapewnia zatem szeroki wybór metod dostawy, a my nie musimy martwić się o związane z nimi koszty.

Możliwość zwrotu zakupionego towaru

Brak fizycznego kontaktu i możliwości obejrzenia kupowanego produktu - według zeszłorocznego raportu Gemius to powody, dla których internauci najczęściej rezygnują z zakupów online. Znaczna część z nas wciąż obawia się, iż rzeczywista jakość dostarczonego towaru nie będzie pokrywać się z opisem lub zdjęciem na podstronie zakupowej. W tym aspekcie usługa Allegro Smart! przewiduje również korzystne rozwiązanie. Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z oferty, posiadają gwarancję darmowego zwrotu towarów. Nietrafiony rozmiar, niezadowalający materiał czy nieoczekiwana zmiana decyzji - powodów do skorzystania z tej opcji może być naprawdę wiele. Aby odzyskać poniesione koszty, wystarczy spakować produkt do paczki i zanieść go z etykietą do punktu, z którego został odebrany. Allegro Smart! to zero dodatkowych kosztów i gwarancja komfortu na każdym kroku.

Coś tylko dla posiadaczy abonamentu - Allegro Smart! Week

Usłudze Allegro Smart! zaufało już liczne grono internautów. Nie oznacza to jednak, że oferta nie przewiduje nowych benefitów. W okresie od 30 września do 5 października obowiązywać będzie Allegro Smart! Week, a więc tydzień obniżonych cen. To okres niezliczonych okazji oraz zniżek, z których warto skorzystać. Allegro Smart! Week skierowany jest zarówno dla nowych, jak i stałych użytkowników, którzy zdecydują się na przedłużenie abonamentu. Posiadając Allegro Smart!, można w tym okresie poddać się zakupowemu szaleństwu, wybierając produkty ulubionych marek w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje