Przeszczep włosów w Turcji: ważne informacje

Przeszczep włosów w Turcji: ważne informacje.

Przeszczep włosów w Turcji stał się bardzo popularny wśród pacjentów z Polski. Wiele blogerek, popularnych osób z Polski miało transplantację włosów wysokiej jakości w Stambule i są z niej zadowoleni. Co więcej, zabieg ten jest popularny nie tylko wśród mężczyzn, ale także wśród kobiet. Każdy chce, aby jego włosy odzyskały dawną młodość i piękno, dlatego zabieg ten staje się coraz bardziej powszechny i dostępny. W tym artykule omówimy kluczowe informacje, które należy znać przed uzyskaniem przeszczepu włosów w Turcji. Zacznijmy.

Przeszczep włosów efekty.


Główną przyczyną utraty włosów jest łysienie androgenowe. Jest to choroba dziedziczna, genetyczna, na którą cierpi 80% mężczyzn i 30% kobiet. Niestety nadmierne wypadanie włosów dotyka coraz więcej ludzi na świecie. Transplantacja włosów jest wskazana u pacjentów, u których pojawiły się znaczne łysiny na głowie lub którzy mają mocno przerzedzone włosy. Transplantacja włosów to obecnie jedyna długoterminowa metoda odzyskiwania włosów w łysych miejscach. U większości pacjentów efekty transplantacji włosów utrzymują się przez dziesiątki lat lub do późnej starości. 

Obejrzyj krótki film na temat tego, czym jest przeszczep włosów Stambuł i jak się go wykonuje.

Jakie metody są dostępne?

Sensowne jest tylko mówienie o nowoczesnych i naprawdę skutecznych metodach zabiegu transplantacji włosów.

Przeszczep włosów metodą FUE.

Przeszczep włosów FUE to technika wykorzystująca pewne urządzenie. Zadaniem tego urządzenia jest wykonanie wokół włosów nacięcia w kształcie litery U, dzięki czemu można je łatwo usunąć ze skóry głowy. Technika ta zastąpiła przeszczepianie włosów metodą STRIP, która polegała na wycięciu płata skóry z tyłu głowy i rozdzieleniu go na przeszczepy.

Przeszczep włosów DHI.

Przeszczep włosów DHI to technika, w której przeszczepy są wprowadzane do skóry głowy za pomocą pióra implantacyjnego z pustą igłą. Metoda ta ma najwyższy wskaźnik ukorzenienia równy 98%, ponieważ korzenie włosów w momencie implantacji są chronione przez ścianki wydrążonej igły i nie ulegają uszkodzeniu.

FUE Sapphire, Szafirowy DHI przeszczep włosów - co to jest?

Szafir to nazwa techniki, w której ostrza szafirowe są używane do otwierania kanałów w skórze głowy przed wszczepieniem do nich przeszczepów. Metoda ta pozwala na całkowite odwzorowanie kąta i nachylenia wzrostu włosów, co skutkuje naturalnym wyglądem i odczuciem przeszczepionych włosów.

Wszystkie te techniki są zazwyczaj łączone i stosowane razem. Na przykład włosy pobierane są z obszaru dawczego metodą FUE, kanały skóry głowy tworzone są metodą Sapphire, a przeszczepy wszczepiane są w skórę metodą DHI.

Informacje o lekarzach i klinikach przeszczepu włosów w Turcji

Przemysł medyczny w Turcji jest jednym z najbardziej rozwiniętych na świecie. W Stambule są setki najlepszych klinik i to nie tylko transplantacji włosów, ale również medycyny estetycznej.

Przeszczep włosów turcja klinika - na co zwrócić uwagę?

Turcja przeszczep włosów - oto kilka pomocnych wskazówek.

Dobra klinika transplantacji włosów jest zawsze kierowana przez najlepszego lekarza, do którego wszyscy się zwracają. Ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, kto będzie wykonywał transplantację włosów i najlepiej, aby był to naprawdę doświadczony specjalista.

Nie jest bezzasadne czytanie opinii o klinice i o lekarzu. Można je znaleźć w Google Reviews, obejrzeć wideorecenzje na YouTube, przeszukać grupy na Facebooku. Dobra klinika transplantacji włosów ma wysoką ocenę i ponad 1000 recenzji.

Ważne jest, aby klinika była nowoczesna i na czasie: sterylne sale operacyjne, wyposażone miejsca do mycia głowy, jadalnia, wygodne miejsca do siedzenia i oczekiwania. Pobyt w Stambule w Klinice Cosmedica zapewnia wszystkie te dogodności.


Doktor przeszczepu włosów - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wykształcenie i doświadczenie.

Lekarz zajmujący się przeszczepem włosów powinien mieć wykształcenie medyczne. Dyplom z chirurgii jest koniecznością, ponieważ transplantacja włosów, choć mało inwazyjna, jest zabiegiem chirurgicznym.

Wpływ na branżę i nagrody.

Dobry lekarz jest liderem w branży. Jest nie tylko autorytetem, ale i motorem rozwoju rynku. Wymyśla nowe metody, urządzenia.

Dobry lekarz jest zawsze domownikiem.

Przydatne będzie zapisanie się do sieci społecznościowych lekarza, obejrzenie przykładów jego pracy i przeczytanie recenzji.

Jak przebiega transplantacja włosów w Turcji od początku do końca?

  • Konsultacje z poradnią.

Po konsultacji do pacjenta dobierana jest metoda przeszczepu włosów, liczba potrzebnych przeszczepów oraz koszt przeszczepu.

  • Ustalenie terminu wizyty.

Klinika rezerwuje termin dla pacjenta oraz pokój w hotelu.

  • Przyjazd i zameldowanie w hotelu.

Po przyjeździe do Stambułu pacjent jest odbierany przez transfer i zabierany do hotelu. W tym dniu pacjent odpoczywa po locie.

  • Konsultacja z lekarzem.

Po wykonaniu badań i wypełnieniu niezbędnych papierów odbywa się konsultacja z lekarzem zajmującym się przeszczepem włosów. Następnie wraz z zespołem planowana jest operacja.

  • Zabieg przeszczepu włosów.

Proces przeszczepu włosów można podzielić na 3 etapy: pobranie mieszków włosowych do przeszczepu, otwarcie kanałów (komórek, do których zostaną wprowadzone nowe włosy).

  • Mycie skóry głowy.

Dzień po zabiegu przeszczepu włosów odbywa się pierwsze mycie głowy. Zaczyna się również okres rekonwalescencji, w którym trzeba uważać na przeszczepione włosy.

  • Lot do domu.

Transfer zabiera pacjenta na lotnisko.

  • Roczna opieka pooperacyjna.

Przez cały 12-miesięczny okres pooperacyjny członek personelu będzie nadzorował przebieg zabiegu, mając na celu doprowadzenie pacjenta do pożądanego rezultatu.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji?

Przeszczep włosów Turcja cena dla mężczyzn i kobiet w Cosmedica Clinic zaczynają się od 2 100 euro i dochodzą do 3 790 euro za pakiet all inclusive. Transplantacja włosów w Turcji kosztuje znacznie mniej niż w Polsce, co czyni zabieg bardzo atrakcyjnym. Tureckie kliniki przeszczepu włosów pobierają opłaty od 2 100 euro za pakiet all inclusive.

Przeszczep włosów cena - o i przed.

Najbardziej przyjazną dla budżetu opcją jest przeszczep włosów metodą FUE. Przeszczep włosów koszt to 2000-3000 euro za pakiet all inclusive. Przeszczepy włosów DHI są nieco droższe - od 2 800 € do 3 800 € za pakiet all inclusive.

Co jest zawarte w cenie?

Cena przeszczepu obejmuje co do zasady: operację, leki, transfer, zakwaterowanie w hotelu. Dużą zaletą przeszczepu włosów w Turcji jest kompleksowe podejście. Klinika zajmuje się wszystkimi ustaleniami, więc pacjent nie musi się o nic martwić. To tak, jakby polecieć na wakacje przez biuro podróży do ładnego hotelu - nie musisz martwić się o nic.

Artykuł sponsorowany

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy