Największe marki w niskich cenach, czyli gdzie kupować kosmetyki

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli raz spróbujemy kosmetyków z wyższej półki, trudno będzie nam wrócić do tych używanych wcześniej. Chętnie też będziemy testować kolejne produkty, żeby sprawdzić, jak wpływają na naszą skórę. Niestety marki z wyższych półek to także wysoka cena. Pokażemy Wam, jak ją obniżyć, kupując online!

1. Rób research

Rynek produktów z kategorii beauty jest bardzo szeroki. Mamy ulubione i sprawdzone sklepy, w których chętnie kupujemy. Zawsze jednak warto przed złożeniem zamówienia sprawdzić, co oferuje konkurencja. Wystarczy użyć do tego wyszukiwarki: wpisać nazwę ulubionego produktu, by w zakładce zakupy, wyświetliły się ceny w różnych sklepach.

Możemy również skorzystać z porównywarki cen, np. ceneo. Tam także znajdziemy zebrane propozycje cenowe wielu sklepów.

Jeśli jesteś kosmetykomaniaczką, polecamy też robienie samodzielnego researchu. Sprawdź znane Ci drogerie, zobacz, jakie oferują promocje. Koniecznie zwróć uwagę na cenę wysyłki! Pamiętaj, że ona także może wpłynąć na to, ile finalnie zapłacimy za produkt.

Przejrzyj swoje newslettery. Tam najszybciej uzyskamy informację o obowiązujących promocjach. Chętnie też się do nich zapisuj. Sklepy oferują za to zniżki oraz dają Ci dostęp do ofert ekskluzywnych oraz okolicznościowych, np. z okazji urodzin.

2. Koniecznie sprawdzaj opinie

Nie zawsze niska cena produktu idzie w parze z jego jakością. Jeśli cena wydaje się podejrzanie niska, być może masz do czynienia z podróbką. Dlatego zawsze czytaj opinie o sklepie. Doświadczenia innych użytkowników pomogą Ci uniknąć problemów.

3. Zwróć uwagę na triki sprzedawców

Chcąc zabezpieczyć się przed zakupem nieoryginalnego produkt, zwróć uwagę na triki stosowane przez sprzedawców. Jeśli nie podają marki lub w opisie produktu zamieszczają informację: inna marka, z pewnością masz do czynienia z produktem nieoryginalnym. Nazwa produktu powinna być zapisana poprawnie - jeśli w nazwie są literówki, możesz nabrać podejrzeń i zastanowić się, czy to nie świadomy zabieg. Zwracaj też uwagę na detale dotyczące wyglądu: flakonika, opakowania. Porównaj je z tym, który zamierzasz kupić. Za wzór możesz obrać produkt w sprawdzonych sklepach, np. eZebra.

4. Przed zakupem sprawdź kody rabatowe

Jeśli sklep umożliwia wpisanie kodu rabatowego, z pewnością takie kody posiada. Wystarczy dobrze poszukać, aby uzyskać dodatkową zniżkę na zakupy. Tu również pomocna okaże się wyszukiwarka, w której wystarczy wpisać nazwę sklepu w połączeniu z frazą: "kod rabatowy". Kody zniżkowe oferowane są najczęściej na platformach partnerskich. Możemy znaleźć tam kupony dające do kilkudziesięciu procent rabatu.

5. Poznaj drogerie, które sprzedają Twoje ulubione marki

Niekiedy informacja o zniżkach jest dodana bezpośrednio na stronie lub fan page’u sklepu. Dlatego jeszcze raz zachęcamy, aby poznać miejsca, w których duże marki mają ceny niższe niż oferowane przez konkurencję, a dodatkowo zgarnąć rabat. W drogerii eZebra dostaniecie takie marki jak Estee Lauder, Mac, Yves Saint Laurent, Clinique, The Body Shop, Urban Decay, Collistar i wiele innych. Obecnie na stronce są również promocje do 30% na marki Nivea Men, The Body Shop oraz eyelinery. Promocje zmieniają się na bieżąco, ale zawsze możecie liczyć na coś ekstra!

6. Weźcie pod uwagę czas i koszt wysyłki

Cena ceną, ale pamiętajcie również, żeby uwzględnić czas oczekiwania na produkt. Zamawiając z zagranicy musimy liczyć się z kilku lub nawet kilkunastodniowym oczekiwaniem na produkt. Międzynarodowe koszty wysyłki będą też wyższe. Kupując w Polsce, też warto porównywać czas i koszt wysyłki. Czekając długo na produkt, możemy zwyczajnie przestać go potrzebować. A zbyt wysoki koszt nadania sprawi, że z pozoru atrakcyjna cena wcale taką nie będzie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy