Reklama

Reklama

Moc korzyści dla kierowców! Dodatkowe punkty dzięki ORLEN VITAY i LINK4

Każdy kierowca korzystający z aplikacji ORLEN VITAY może dostać dodatkowe punkty i nagrody za zakup ubezpieczenia w LINK4. Propozycja jest bardzo atrakcyjna i obejmuje nie tylko polisy OC, Autocasco, NNW i Smart Casco, ale także ubezpieczenia nieruchomości oraz podróżne.

Podwójny zysk

Program VITAY oferowany przez PKN ORLEN to jeden z najpopularniejszych programów lojalnościowych. Szybko zdobył serca Polaków, którzy cenią go za przejrzyste zasady i szeroką ofertę. Tankując i robiąc zakupy na stacjach ORLEN, kierowcy zyskują punkty, które mogą wymienić na ciekawe nagrody lub zniżki. Punkty można dostać także za zakup ubezpieczenia w LINK4. W tym celu trzeba wejść na stronę www.orlen-ubezpieczenia.pl, gdzie znajdziemy wszystkie szczegóły dotyczące interesujących nas polis i regulamin promocji.

Wystarczy, że kupisz i opłacisz ubezpieczenie w LINK4, podasz numer karty lojalnościowej i gotowe! Punkty lądują na Twoim koncie VITAY, a każda wydana w ten sposób złotówka daje ich aż pięć! Przykładowo, wydając 350 złotych na ubezpieczenie w LINK4,  dostajesz aż 1750 punktów na koncie ORLEN VITAY. Oferta jest naprawdę atrakcyjna, a do wyboru jest wiele opcji: zarówno polisy komunikacyjne OC, Autocasco, NNW i Smart Casco, jak i ubezpieczenia nieruchomości czy polisy podróżne.

Reklama

Jak to działa?

Otrzymane punkty VITAY możemy od razu wymienić na cenne nagrody m.in. wyposażenie domu, w tym artykuły AGD i RTV, sprzęt sportowy czy prezent dla dziecka. Są także kupony zniżkowe do sklepów i wiele innych atrakcyjnych propozycji.

Warto więc odwiedzać stacje ORLEN i łapać okazje z LINK4. Wśród nich jest pakiet OC z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony, w ramach którego dostajemy wiele usług dodatkowych. Zapewniają one praktyczną pomoc w razie niespodziewanych kłopotów w podróży m.in.: holowanie, pojazd zastępczy czy naprawę auta na miejscu. To ubezpieczenie LINK4 doceniają nie tylko kierowcy, ale także eksperci. W rankingu Gazety Bankowej pakiet OC komunikacyjnego w LINK4 jest na pierwszym miejscu!

Kupuj szybko i prosto

Chcąc skorzystać z połączonej oferty LINK4 i ORLEN Usługi Finansowe możemy wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób zakupu polisy: wchodząc na stronę orlen-ubezpieczenia.pl za pośrednictwem komputera lub smartfona, lub dzwoniąc na specjalną infolinię (22) 444 44 55.

Advertisement

Nie zapomnij tylko podać numeru swojej karty VITAY! Cenne nagrody czekają, a połączenie zakupu wysokiej jakości paliwa z atrakcyjnym ubezpieczeniem to oszczędność pieniędzy i czasu.

Artykuł sponsorowany

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy