Reklama

Reklama

Lubisz jeździć na rowerze? Poznaj parki rowerowe Grupy Pingwina

Jazda na rowerze to jedna z popularniejszych aktywności w ostatnich latach. Dzięki niej możliwe jest znaczące poprawienie swojej kondycji, a co za tym idzie, stanu zdrowia. Na tym nie koniec, w naszym kraju nie brakuje różnego rodzaju tras rowerowych, na których można spróbować fantastycznej zabawy jaką jest kolarstwo grawitacyjne. Takowymi są z pewnością Bike Parki (profesjonalne parki rowerowe) przygotowane przez Grupę Pingwina. W czterech parkach do wyboru jest kilkanaście tras, a każda z nich charakteryzuje się innym poziomem trudności. W związku z tym nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Sprawdź sam, co musisz wiedzieć na ten temat!

Skolnity Ski&Bike Park w sercu Wisły

Chyba jedyny na świecie park rowerowy w centrum miasta! Łącznie, czeka na Ciebie aż 9 kilometrów dobrej zabawy na 3 zróżnicowanych trasach rowerowych: zielonej, niebieskiej i czerwonej! 

Na terenie całego kompleksu dostępna jest również profesjonalna wypożyczalnia rowerów, sklep oraz szkoła rowerowa. Trasy o różnym stopniu trudności, sztuczne utwardzenie i zakręty z bandami? To wszystko na wyciągnięcie ręki!

Wszystkie dostępne trasy rozpoczynają się na górnej stacji kolei krzesełkowej Skolnity Ski&Bike Park tuż obok placu zabaw. Transport rowerów na górną stację umożliwiają specjalne haki do podwieszenia rowerów za ramę.

Reklama

Kasina Bike Park, czyli coś dla zaawansowanych

Jeśli lubisz szybką jazdę na rowerze a ponadto zwykle spędzasz czas aktywnie to koniecznie odwiedź prawdopodobnie jeden z bardziej atrakcyjnych parków Bike Park Kasina, znajdujący się na terenie stacji narciarskiej Kasina Ski&Bike Park. Uwaga, to największy Park Rowerowy w Polsce, który corocznie odwiedza mnóstwo miłośników downhillu!

Kasina Bike Park To aż 9 bardzo zróżnicowanych tras rowerowych o łącznej długości 17 kilometrów. Funkcjonuje tutaj także profesjonalna wypożyczalnia rowerów, szkoła rowerowa oraz serwis i sklep. Wygodna, nowoczesna kolej krzesełkowa z hakami na rower umili podróż na górną stację, gdzie znajduje się start tras.

W Kasina Bike Parku znajdziesz ponadto Arenę Młodego Rowerzysty z pumptrackiem, placem zabaw i siłownią na zewnątrz.

Odwiedzający Park Kasina będą zachwyceni tym, jak różnorodne trasy mają do dyspozycji. Masz już pomysł na aktywne, wolne popołudnie? Wpadnij do Parku Kasina na solidną porcję szybkiej, ale i bezpiecznej jazdy bez trzymanki!

Bike Park Słotwiny Arena, czyli trasy rowerowe pod Wieżą widokową

Zastanawiasz się, co robić tego lata, by poczuć prawdziwy zew emocji? Przyjedź do Bike Parku Słotwiny Arena, który działa na terenie stacji narciarskiej Słotwiny Arena, w Krynicy-Zdrój. To jedyny w tej okolicy park rowerowy z prawdziwego zdarzenia, gdzie komfortową trasę znajdziesz niezależnie od posiadanych umiejętności.

Bike Park Słotwiny Arena to aż 10 km dobrze przygotowanych i odświeżanych tras jednokierunkowych o różnym stopniu trudności. Znajdziesz tu trasę zieloną, dwie niebieskie i jedną czerwoną, ale to nie wszystko bo na terenie obiektu działa również profesjonalna wypożyczalnia sprzętu, sklep oraz szkoła rowerowa.

Uwaga, w przerwie pomiędzy zjazdami proponujemy odpoczynek w naszej restauracji Słotwiny Arena oraz na Grillu pod Wieżą. Każdy aktywny dzień spędzony w tym miejscu, będzie niezapomnianą przygodą!

Powstający park rowerowy na Kurzej Górze

Parki Grupy Pingwina to klasa sama w sobie, dlatego każdy chce ich coraz więcej. Najnowsza propozycja przygotowana została na północy Polski, na Warmii i Mazurach a dokładniej, w Kurza Góra Ski&Bike Park.

3 profesjonalnie przygotowane trasy znajdujące się pod Wieżą widokową w Kurzętniku i dwuosobowy wyciąg taśmowy zostaną oddane do użytku miłośnikom rowerowej zabawy już tego lata!

We wszystkich lokalizacjach zjemy dobry obiad, umyjemy rowery oraz zaopatrzymy się w solidną ilość zdjęć z wyprawy rowerowej.

Sprawdźcie więcej na parkirowerowe.pl

Artykuł sponsorwany

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy