Reklama

Reklama

Lato w Energylandii rozśpiewane i roztańczone festiwalami

Tegoroczne lato w Parku Rozrywki Energylandia ma naprawdę wiele do zaoferowania. Oprócz 70 dostępnych atrakcji podzielonych na 4 strefy, wakacyjnej rozrywki dostarczą także festiwale!

Energylandia to rozrywkowy raj, który oferuje atrakcje na światowym poziomie. Nie trzeba pokonywać tysięcy kilometrów, by go doświadczyć. Znajduje się w Polsce, w Zatorze pod Krakowem. Można połączyć wizytę w Energylandii ze zwiedzaniem stolicy Małopolski, ale zupełnie wystarczających atrakcji dostarczy już sam Park Rozrywki. Tym bardziej, że  wakacjami z festiwalowych scen zaśpiewają same gwiazdy.

Festiwale czas zacząć

Reklama

W wakacyjnym okresie Energylandia przeżywać będzie festiwalowy zawrót głowy. Muzyczne wydarzenia odbędą się w specjalnej, wydzielonej strefie. Znane gwiazdy trafią w różnorodny gust odwiedzających park rozrywki. Najwygodniej jest połączyć zabawę z uczestnictwem w koncertach i zakupić jeden bilet na wszystko.

Co dla młodszych albo młodych duchem, którzy lubią trochę poskakać? Już 26 i 27 lipca HIP HOP FESTIVAL prezentuje najlepszy skład, czyli:  Bedoes, Białas, Borixon, Kali, Kękę, Paluch, Reto, Sarius, Solar, Szpaku oraz White 2115 pierwszego dnia, natomiast drugiego Guzior, Blacha 2215, Donguralesko, O.S.T.R, Young Igi, Malik Montana, Otsochodzi, Jan Rapowanie, Żabson, Kartky, Grubson. Sierpień to czas muzyki nieco cięższego kalibru. Podczas festiwalu Giganci Sceny  9 i 10 sierpnia wystąpią z rockowym brzmieniem Małgorzata Ostrowska, Ira, Maryla Rodowicz, Alphaville, Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz Lady Pank. 23 sierpnia poświęcony będzie gatunkowi Hard Style, na który licznie przyjeżdżają zagraniczni sąsiedzi: Czesi, Słowacy, Niemcy czy Holendrzy, aby zobaczyć Act of Rage, Angerfist, Mc Renegade, Regain, Audiotricz, B-Front, Frontliner, Mc Villain, Noisecontrollers, Psyko Punkz, Zany&DV8 . W Polsce fanów  hard style także nie brakuje. Kolejnego dnia, czyli 24 sierpnia, będziemy powoli żegnać lato podczas Energylandia EDM Festival razem z takimi artystami jak Ummet  Ozcan, Blinders, Hugel, Sikdope, Vinai, Drenchill, The Prince Karma, Komodo, Aronchupa, Bounce Inc., Drenchill, Filatov & Karas,  oraz Robin Schulz.

Wiele będzie okazji, by przywitać się z Energylandią. Każda ciekawa, każda inna. Wszystkie udane! A dla wszystkich, którzy w dniu koncertu chcieliby zakupić bilet na następne wydarzenia Energylandia ma bilety w promocyjnej cenie 49 zł! Organizatorzy również przygotowali możliwość zakupu biletów łączonych, czyli Festiwal + Park oraz Festiwal VIP + Park oraz bilety dwudniowe.


Mały i duży przywiezie wrażenia z podróży

Warto zarezerwować sobie nawet dwa dni na pobyt w Energylandii. Tym bardziej, że na nocleg zaprasza znajdujący się kilka kroków od parku rozrywki Western Camp. Dojeżdża z niego ciuchcia, co jest kolejną przygodą. Prostota organizacyjna Energylandii pozwala na zakup jednego biletu na wszystkie przyjemności. Co czeka na gości wkraczających do rozrywkowego raju?

Dzięki podziale na 4 strefy rozmieszczone na 30 hektarach, atrakcje w przejrzysty sposób podzielone są z przeznaczeniem dla różnych grup wiekowych. I tak mamy piękną Bajkolandię dla najmłodszych. Tu także zlokalizowano roller coastery, odpowiednio dopasowane do potrzeb dzieci. Mogą z nich korzystać nawet dwulatki! Strefa Familijna przyciąga całe rodziny, które zakochają się w dostępnych tu atrakcjach wodnych oraz interaktywnych.

Goście rządni adrenaliny, w mig poczują wiatr we włosach w strefie Ekstremalnej. Znajdują się tu najnowocześniejsze roller coastery: Hyperion - Mega Coaster nr 1 w Europie, oraz najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie Speed. Ostatnią z wydzielonych stref jest Water Park pod gołym niebem -  naśladuje on tropikalną wyspę z plażą i palmami. Można tu odpocząć na leżakach z koktajlem z plażowego baru. To tu właśnie znajduje się nowa przestrzeń wodnej zabawy Tropical Fun z jedyną taką w Polsce zjeżdżalnią Exotik Fun. Egzotyczny, wakacyjny klimat gwarantowany! Zabawa odbywa się zawsze pod czujnym okiem ekipy ratowników, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort gości.

Gry i animacje na udane wakacje

Energylandia to także uwielbiane gry. Goście mają do dyspozycji  20 gier i zabaw interaktywnych. Do tego możliwość uczestnictwa w spektaklach i musicalach na 4 scenach widowiskowych w dwóch teatrach i amfiteatrach. Film w nowoczesnym kinie 7D? Oczywiście! Do tego pokazy akrobatów oraz kaskaderów w spektakularnym Extreme Show, w którym można zobaczyć widowiska z udziałem najlepszych kierowców samochodowych, najmłodszego stuntera ATV oraz kobiety, która jeździ samochodem na dwóch kołach.

Autobusy i pociągi

Park Rozrywki Energylandia we współpracy z POLREGIO uruchomił bezpośrednie pociągi z Krakowa i Katowic do Zatora, których godziny przyjazdów i odjazdów są dopasowane do godzin otwarcia Parku. Energylandia zapewnia bezpłatny transport podróżnym z dworca kolejowego w Zatorze pod bramę wejściową Parku Rozrywki specjalną kolejną turystyczną.

Bilety na pociągi można zakupić przez stronę www.polregio.pl lub przez darmową aplikację POLREGIO ( aplikacja dostępna na system: IOS i Android).

 


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne