Historia Jeffreya Dahmera na Neflixie - Nastolatki romantyzują potwora

Serial o Jeffreyu Dahmerze bez wątpienia podbił serca użytkowników platformy Netflix. Postać grana przez Evana Petersa została jednak źle zrozumiana przez młode pokolenie. Dlaczego młodzież romantyzuje osobę seryjnego mordercy?

Artykuł sponsorowany 

Netflix w ostatnim czasie postawił na opisanie sprawy znanego seryjnego mordercy Jeffreya Dahmera. Mowa o mężczyźnie, który w ciągu 13 lat zabił aż 17 osób. Miało to miejsce w 1978-1991 roku. Jak wiadomo, rodziny ofiar niekoniecznie są zadowolone z przypominania tego tematu, jednak Internetem wstrząsnął fakt, że nastolatki "wzdychają" do seryjnego mordercy.

Internetowe szaleństwo wokół psychopaty

Serial Netflixa o Kanibalu z Milwaukee bez wątpienia wstrząsnął światem w różnym tego słowa znaczeniu. Niemała afera powstała ze względu na stanowisko rodzin ofiar, którzy są wściekli na twórców produkcji. Jak sami mówią, tak wielki szum wokół jego osoby sprawia, że odczuwają oni traumę po raz kolejny. To jednak nie koniec dramatów wokół tej sprawy.

Jak mogliście zauważyć, aktualnie ludzie powracają do sprzedaży rzeczy po zmarłym w 1994 roku Jeffreyu. Można zakupić między innymi okulary niegdyś do niego należące. Uwaga skierowana w stronę postaci granej przez Evana Petersa przybrała nieco dziwny obrót. O czym mowa?

Jeśli interesuje was obstawianie wydarzeń związanych nie tylko ze sportem, to warto, byście mieli do tego odpowiednie warunki. Bonus bez depozytu to promocje od różnych bukmacherów pozwalające na wykonywanie opłacalnych zakładów. Niektórzy bukmacherzy prowadzą zakłady nawet w kwestii tego, ile będzie opóźniony odcinek od youtuberów Genzie!

Nastolatkowie szalejący na punkcie Dahmera

Już od premiery omawianego serialu internet wrzał, choć nie z tych powodów co trzeba. Jak wiadomo, Evan Peters grający Jeffreya Dahmera jest aktorem metodycznym, czyli całkowicie wchodzi w postać granej postaci na czas kręcenia produkcji. Internauci martwili się o stan psychiczny aktora, gdyż ten dosyć często wciela się w postacie morderców.

Warto jednak zauważyć, że zarówno na Twitterze, czy Tik Toku można odnaleźć treści mówiące o tym, że nastolatkom szkoda jest Jeffreya. Niektórzy wspominają, że Evan Peters zagrał Dahmera zbyt "słodziakowo", a inni mówią o tym, że morderca nie zasłużył na tak słabe zagranie jego postaci. Co więcej, wiele osób romantyzuje kanibala!

Co więcej, na platformie Tik Tok możemy odnaleźć krótki filmik od matki kilkuletniego chłopca, którego ta dla żartu przebrała za Kanibala z Milwaukee! Wstrząsające jak bardzo Internet jest w stanie sprawić, że przychylniej patrzy się na człowieka, który odebrał życie 17 osobom!

"Jeff Dahmer to mega słodziak"

Takie zdanie padło na jednym z filmików Internautek. Komentarze dają wiele do życzenia... Możemy się z nich dowiedzieć, że "Jeff był przystojny i słodki, a to, co robił nie". Możemy śmiało przyznać, że takie stwierdzenia są obrzydliwe, ale i przerażające. Młode pokolenie romantyzujące mordercę przez serial na jego temat jest nie do pomyślenia!

Moda na seryjnych morderców istnieje już od pewnego czasu. Podobne romantyzowanie sprawcy zbrodni miało miejsce w przypadku filmu o Tedzie Bundym, którego grał Zac Efron. Wiadomo, że trudno jest zatrzymać ludzi i zmienić ich sposób myślenia. Nawet AliExpress uległo aktualnym trendom na morderców.

Na wspomnianej aplikacji zakupowej możecie zakupić koszulki, czapki i akcesoria z wizerunkiem mordercy. Mowa o zdjęciach więziennych, ale i zwyczajnych fotografiach przestępcy. Co sądzicie o modzie na morderców? Czy młodzi ludzie opamiętają się w romantyzowaniu tak strasznych czynów?

Artykuł sponsorowany 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.