Auto dalej nie pojedzie? Uratuj wakacyjny wyjazd z Assistance

Wypadki czy awarie samochodów zdarzają się nagle i są kosztowne. Jest to szczególnie stresujące, gdy auto niespodziewanie staje w trasie, a my jesteśmy właśnie z całą rodziną na wakacjach. Wtedy dobrze mieć pod ręką ubezpieczenie Auto Assistance, które w takich sytuacjach działa natychmiast. To absolutny niezbędnik każdego turystycznego wyjazdu.

Holowanie tam, gdzie chcesz

Ciemna noc, a my jedziemy leśną drogą. Na drogę wyskakuje zwierzę i mimo wielkiej ostrożności dochodzi do kraksy. W wyniku zdarzenia w samochodzie zostaje uszkodzona chłodnica, stłuczona lampa i pęknięta przednia szyba. O nie! To koniec podróży. Nasz samochód dalej już nie pojedzie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale dzieci są przerażone, żona roztrzęsiona i pada pytanie: "Co my teraz zrobimy?".

Kierowca ma na szczęście optymalne ubezpieczenie Assistance Komfort w Link4. Wystarczy wykręcić numer infolinii: 22 444 44 44, aby rozwiązać problem. W ciągu pół godziny przyjeżdża pomoc drogowa, która zabiera uszkodzony samochód na lawetę. Chcemy odesłać auto do cieszącego się naszym zaufaniem warsztatu w rodzinnej miejscowości. Z Kołobrzegu do Bytomia? Nie ma problemu. W przypadku tego wariantu ubezpieczenia na terenie całej Polski nie obowiązują żadne limity kilometrów holowania. A co, gdyby doszło do zdarzenia w Europie? Dystans ten wynosi wtedy 750 km. Natomiast dostępne pozostałe warianty ubezpieczenia - Auto Assistance oraz Auto Assistance Plus - w kraju i w Europie gwarantują holowanie do 500 km.

Oczywiście, jeśli nie zmieścilibyśmy się w tych limitach, laweta nie stanie w szczerym polu i nie wyładuje auta. Wcześniej poznamy stawkę i zdecydujemy, czy chcemy dopłacić za usługę wykraczającą poza zakres naszej polisy i od tego uzależni     my wskazanie docelowego miejsca holowania.

Auto zastępcze w ramach Assistance

Samochód odjechał lawetą, a co z nami? Ubezpieczenie Assistance samochodu w LINK4 pozwala na uzyskanie dostępu do auta zastępczego w ramach polisy. W razie wypadku lub kradzieży pojazdu mamy prawo do korzystania z takiego udogodnienia nawet do 4 dni. Jeśli dokupimy dodatkowe pakiety (AA Plus), możemy także otrzymać pojazd zastępczy w razie wypadku lub    kradzieży na 5 dni, a w razie awarii na 3 dni. W rozszerzonym pakiecie Komfort jest to aż 10 dni w razie wypadku lub kradzieży i 5 dni w razie awarii.

Ubezpieczenia Assistance to rozwiązania doceniane przez każdego kierowcę, który regularnie użytkuje swój pojazd. Samo OC, a nawet AC, nie zapewnią pomocy w sytuacjach, w których jest ona potrzebna "na już". W LINK4 pomoc zawsze obejmuje zarówno kierowcę, jak i pasażerów samochodu, dlatego w razie wypadku nasi bliscy są także zabezpieczeni. Polisa Assistance obowiązuje na terenie niemal całej Europy, dlatego możesz bez obaw podróżować z rodziną na pokładzie - w razie kłopotów LINK4 zawsze wyśle do Ciebie pomoc.

Korzyści z Assistance w LINK4

Auto Assistance to podstawowy wariant tego ubezpieczenia, który gwarantuje pomoc techniczną w wyniku awarii, wypadku, uszkodzenia, kradzieży i wandalizmu, obejmującą:    

 • naprawę na miejscu zdarzenia;
 • holowanie do wskazanego przez Ciebie miejsca (do 500 km);
 • wymianę koła;
 • uruchomienie w przypadku rozładowanego akumulatora;
 • dostarczenie paliwa;
 • pomoc, jeśli paliwo zamarznie lub jeśli zostanie wlane niewłaściwe;
 • złomowanie;
 • otwarcie w przypadku utraty lub zniszczenia kluczyków;
 • pokrycie kosztów parkowania do 2 dni;
 • oraz jedno z poniższych świadczeń do wyboru:
 • nocleg w hotelu ** lub  ***, jeśli znajdujemy się ponad 20 km od miejsca zamieszkania; transport kierowcy i pasażerów do miejsca docelowego podróży lub miejsca zamieszkania, jeśli odległość ta przekracza 20 km;
 • samochód zastępczy do 4 dni w razie wypadku lub kradzieży ubezpieczonego pojazdu.

LINK4 oferuje też rozszerzone warianty:

Auto Assistance Plus oraz Auto Assistance Komfort.

Na stronie www.link4.pl dostępny jest kalkulator, który intuicyjnie prowadzi użytkownika przez poszczególne warianty ubezpieczenia i w 60 sekund wyliczy całkowity koszt polisy. Możemy też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem Link4.

Wybrany wariant ubezpieczenia Auto Assistance dostępny w LINK4 tylko w pakiecie z OC lub OC/AC. Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziesz w OWU na stronie  link4.pl.

Artykuł sponsorowany

Advertisement

 Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy