Amillidius: Marketing — nowoczesna filozofia przedsiębiorstwa

Firma reklamowa Amillidius pomaga przedsiębiorcom rozwijać działalność poprzez pozyskiwanie nowych klientów. Firma posiada najbardziej nowoczesne narzędzia marketingu cyfrowego w swoim arsenale, a zintegrowane podejście opiera się na aktualnych trendach.

Dynamiczny rozwój technologii, zaostrzanie konkurencji, zmiana poglądów i preferencji docelowych odbiorców powoduje, że zdobywanie rynku staje się coraz trudniejsze. W walce o przywództwo marketing staje się główną bronią. Międzynarodowa firma reklamowa Amillidius pomaga swoim klientom zrozumieć narzędzia i możliwości marketingu, zbudować skuteczne strategie przyciągania klientów, aby zawsze byli o krok przed konkurencją. Firma z ośmioletnim doświadczeniem praktycznym zdobyła zaufanie wielu klientów, a jej oddziały otwierają się dzisiaj w różnych krajach świata. Takie przedstawicielstwo Amillidius działa również w Warszawie.

Amillidius w Polsce: nowe sposoby interakcji z polskim biznesem

Nie każdy przedsiębiorca doskonale zna się  na marketingu. A uczenie się na własnych błędach nie jest najlepszą opcją, może dojść do strat. Idealnym rozwiązaniem jest odwołanie się do specjalistów posiadających niezbędną wiedzę i umiejętności, korzystających zarówno z najnowocześniejszych, jak i sprawdzonych narzędzi marketingowych.

Amillidius: naszą misją jest wiedza marketingu dla wszystkich

W polskim biurze Amillidius nie ogranicza się świadczeniem szeregu usług marketingowych - firma widzi swoją szczególną misję w szkoleniach marketingowych. Aby zabezpieczyć przyszłych i obecnych biznesmenów przed stratami, Amillidius regularnie organizuje bezpłatne seminaria, podczas których doświadczeni lektorzy zapoznają wszystkich z podstawami marketingu, jego narzędziami, ujawniają jego kluczową rolę w promocji biznesu i udzielają praktycznych porad.

Dla tych, którzy są gotowi i chcą pójść dalej w dziedzinie marketingu, specjaliści opracowali płatne kursy, indywidualne i w małych grupach. "Bitwę o uwagę konsumentów wygrywają ci, którzy rozumieją, że marketing jest znacznie szerszy, niż reklama i promocja" — powiedział Bohdan Terzi, właściciel i szef Amillidius, doświadczony specjalista marketingowy i biznesowy.

Tradycyjna koncepcja biznesu polega na zwiększaniu zysków poprzez masową produkcję towarów i ich zbyt. Ale dziś producenci koncentrują się na konsumentach z ich pragnieniami, zainteresowaniami i preferencjami. Amillidius oferuje polskim przedsiębiorcom systematyczne podejście do budowania strategii marketingowej, uwzględniające te zmiany.  Usługi firmy obejmują:

  • opracowanie, wdrożenie i utrzymanie wizerunku marki;
  • aktualizacja istniejącej linii produktów, a także tworzenie i wprowadzanie nowych produktów na rynek;
  • przyciąganie i utrzymanie klientów;
  • ochrona reputacji, praca z negatywem.

Leady dają przywództwo w walce o klienta

Skuteczna działalność każdej firmy jest niemożliwa bez prawidłowo zbudowanej pracy w celu przyciągnięcia klientów, jesteśmy pewni w Amillidius. Ważną rolę odgrywa tutaj pozyskiwanie leadów - gromadzenie kontaktów w celu przekształcenia zainteresowanych użytkowników w potencjalnych klientów.Głównymi narzędziami do generowania leadów są kontekstowa, banerowa, targetowana reklamy, programy partnerskie i tp. Wyróżnia je miejsce rozmieszczenie reklam i zasada wyboru odbiorców docelowych. Treść reklamy kontekstowej zależy bezpośrednio od potrzeb i pragnień użytkownika, od jego zapytań w wyszukiwarkach. Reklamy w wynikach wyszukiwania są skierowane do odbiorców, którzy są już potencjalnie zdecydowani na zakup. Targetowana reklama jest wykorzystywana w sieciach społecznościowych i obejmuje wybranych docelowych odbiorców zgodnie z różnymi kryteriami socjologicznymi: płeć, wiek, wykształcenie, zainteresowania. Celem targetowania jest wyświetlanie reklam wszystkim potencjalnym nabywcom, odfiltrowywanie losowych i użytkowników, których to nie interesuje. Te dwie metody promocji internetowej doskonale się uzupełniają.

Dział marketingu Amillidius wybiera optymalny stosunek tego rodzaju reklam, osiągając maksymalne pokrycie grupy docelowej. W rezultacie rośnie nie tylko sprzedaż, ale także uznawanie marki i konkurencyjność.

Partnerstwo z Amillidius — nowe możliwości i perspektywy

Amillidius z pewnością rozwiązuje najbardziej złożone zadania biznesowe polskich przedsiębiorców. Drzwi przedstawicielstwa firmy w Warszawie są otwarte dla biznesmenów z różnych dziedzin, którzy chcą rozwijać swoje firmy, a także dla tych, którzy myślą o założeniu własnej firmy i chcą poszerzyć swoją wiedzę marketingową na bezpłatnych seminariach.

Aby zbliżyć swój cel, zrób pierwszy krok — przejdź na oficjalną stronę Amillidius i prześlij zgłoszenie. Potężne narzędzia marketingowe w rękach profesjonalistów zapewnią promocję Państwa marki, poszerzenie bazy klientów i zwiększenie sprzedaży.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.