Przez cały rok kursują zabytkowe tramwaje typu LH (produkowane w latach 1925-1929) na dwóch trasach. Trasy: 1. Trasa czerwona - początek trasy pl.Teatralny, ul. Świdnicka, ul. Podwale, ul. Krupnicza, ul. Kazimierza Wielkiego, pl. Dominikański, pl. Społeczny, most Pokoju, pl. Grunwaldzki, most Zwierzyniecki, koniec trasy Hala Stulecia, 2. Trasa żółta - początek trasy Hala Stulecia, most Zwierzyniecki, ul. Piastowska, ul. Sienkiewicza, pl. Bema, most Piaskowy, Hala Targowa, ul. Piotra Skargi, koniec trasy pl.Teatralny W okresie jesienno-zimowym (początek października - koniec kwietnia) tramwaje kursują w soboty i niedziele (4 kursy dziennie) - rozkład jazdy. W okresie wiosenno-letnim (początek maja - koniec września) tramwaje kursują w piątki, soboty i niedziele (7 kursów dziennie) - rozkład jazdy. Bilety: * jedna trasa: normalny 2,00 zł, ulgowy 1,00 zł * obie trasy: normalny 3,00 zł, ulgowy 2,00 zł Przystanki: pl. Teatralny, pl. Dominikański, pl. Grunwaldzki, Hala Stulecia Wiadomość pochodzi ze strony oficjalnej Wrocławia.